Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Életemben egyetlen ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben egyetlen ember arcát találtam szex közben taszító helyett vonzónak, ő lenne vajon az igazi?

Figyelt kérdés

De komolyan,van exem, akire máig beindul a nyálelválasztásom, de a szex közbeni arca hidegeázós, hónapok kellettek, hogy egyáltalán megszokjam.

Nála meg úgy kellett könyörögjek, hogy bas zki, ne kapcsolja le a villanyt, látni akarom! Pedig kancsal, nagy az orra, ráncos stb. De attól a bizonyos tekintettől úgy remegnek be a térdeim... Mmm..


2019. okt. 9. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem ettől függ, hogy ki az igazi. Lehet, hogy te sem nézel ki jól az ágyban, vagy amikor szorulásod van a wc-n. Nevetséges ez a gondolkodás.
2019. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Igen biztos akkor Ő az igazi...
2019. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Egyrészt nem mindenki alkalmas kapcsolatokra, másrészt nem mindenkinek van kirendelve az életében az “igazi” ideál párkapcsolat. Fel kéne ébredni a mesékbōl:D

Szuper romantikus párkapcsolat annak jár, aki érdemes rá, a többi meg beéri azzal, aki akad neki.

A te esetedben elég gáznak tartom, hogy az exedet “igazinak” állítod be, mert szép az arca. Aki “igazi”, azzal mi a bánatért szakítana az ember?

2019. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor mondom máshogy. Engem tiniként bántalmaztak szexuálisan. Akármilyen jól nézett ki (mint írtam, volt dögös pasim is), vagy rosszul az illető, ágyba sem kellett vigyen, abban a pillanatban, hogy vággyal nézett rám, már taszított. Ő nem, pedig nem, nem jóképű egyáltalán
2019. okt. 9. 16:22
 5/9 A kérdező kommentje:
S mondjuk azért, mert a gyermekem apja megfenyegette, ő meg a sajátjait védte. Azért, mert a barátnőm is túlságosan bele akart folyni a kapcsolatunkba. Azért, mert a kapcsolatunk túl szenvedélyes és állandóan vitáztunk a semmin is. Azért, mert a főnöke és anyja is kiakadt már rá, annyit volt velem. Azért, mert idősebb nálam és nem akar korombeli udvarlókkal versengeni, nem mintha engem érdekelni tudna csak egy is. Pl.
2019. okt. 9. 16:31
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja, és az anyja nyilván azért sokallt be, mert a gyerekekre ő vigyázott. A főnöke meg azért, mert nem sokat aludt mellettem, nem tudom milyen munkaerő lehetett olyankor... Ez nem válóok, de mikor az ellenkező végletbe esett, nekem esett szarul, akkor már rögtön "drámáztam", s nem megbeszélni próbálta, hanem persze én voltam az önző, mikor ő váltott éleset.


De biztos sokan mesélhetnének, hogy múltidőben is létezik igazi sajnos. Hogy túl lehet élni a szerelmet, bármilyen élet is az.

2019. okt. 9. 17:01
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Na én ebből egy szót se értek.
2019. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Minden férfi taszít, mikor vággyal néz rám. Szex közben pláne, ahogy liheg, nyög stb stb. Miért szexeltem velük mégis? Jó kérdés.

Aztán szembejött egy kivétel.

Plusz valaki rákérdezett hogyan lehet mégis az exem, ha az igazinak tartom, ami amúgy nincs. Világos, mint a vakablak.

2019. okt. 9. 17:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Elsőre nekem is nehéz volt, de én értem kérdező.

( a szerelem túlélős részt is)


Egyszerűen örülj neki, ne is gondolkozza miérteken, ez egy tök jó dolog, hogy van valaki, akinél ez is meg van. :)

2019. nov. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!