Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Őszintén, volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, volt már olyan, hogy szerelmesek voltatok valakibe nagyon, de lemondtatok róla, mert kapcsolatban volt az illető?

Figyelt kérdés
2019. okt. 9. 16:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Ha visszamehetnék az időben ugyanígy döntenék.
2019. okt. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevesen vannak akiknek nem volt ilyen az életében.
2019. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Így van, nagyon ritka akinek nem volt.


Egyébként pedig az esély, hogy elhagyná érted a társát, nagyon kevés. Arra megvan az esély, hogy félrelépjen veled időnként.

De nagyon kevesen szakítanak.

2019. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Akkor jó, nem én akarok lenni az egyetlen hülye, aki ilyet csinál....
2019. okt. 9. 16:31
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem szakítana, csak félrelépne.
2019. okt. 9. 16:32
 6/33 anonim ***** válasza:
0%

Sok az álszent ember, mindenki egy szent , ezen az oldalon is nagyon sokan, de hidd el akinek nincs senkije, és vonzódik a másikhoz, és az is hozzá, az lefeküdne vele, attól függetlenül, hogy kapcsolatban van az illető.


Engem biztos elítél a sok álszent emberke, de én az ilyen lehetőséget nem utasítom vissza, nem hagyom ki.


Ja...hogy velem ugyanezt megtennék? Igen biztos. Pont ezért nem érdekel senki más.


Szóval ha rám hallgatsz, akkor nem hagysz ki egy jó szexet.

2019. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem hallgatok senkire, eldöntöttem, hogy hagyom. Csak az kellett, hogy tudjam, nem csak én vagyok ilyen túl tisztességes.
2019. okt. 9. 16:51
 8/33 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
32%
Nem leszek szerelmes olyan emberbe, akinek párkapcsolata van. Problem solved.
2019. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
73%
6 Az nem álszentég, ha valakinek fontosabb az integritása egy kósza kufircnál. Csak szólok.
2019. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
8: Persze, mert ezt te irányítod, ugye? -.-“
2019. okt. 9. 16:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!