Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hazugsag megbocsajthato?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugsag megbocsajthato?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy lánnyal,elég régóta. Nem volt semmi gond szerettük egymást. Jól éreztem magam vele minden percben. Majd elkezdett hazudni dolgokban. Leültem vele beszélni hogy nekem ez így nem tetszik hogy nem bízhatok benne. Vitáztunk is majd vita után megígért hogy mindent megfog tenni annak érdekében hogy bizonyítson. Majd újra kiderültek dolgok,apró dolgokról beszélünk pl: El ment a barátnőivel bulizni, amíg én tőle 40kmre melóztam. Később beszélt az exével igaz nem olyan dolgokról de azt is letagadta. Kb 4x szakítottunk ezért majdnem,és mindig megtette.Nem tudja az okát hogy miért hazudik,de megteszi folyton,és állandóan hiteget hogy megváltozik de úgy érzem nem fog tudni. Nagyon szeretem így pár hét után is,nem beszélünk azóta de tudom hogy szeret. Mit tegyek megörülök a hiányától? Aki hazudgál az megtud változni? Magam hibáztatom hogy mindent tudni akarok róla,de bármit kérdezek letagad. Sokszor becsapott és elbaszta a bizalmat,de annyira szeretem. Szerintetek? Nagyon szeretem de ez igy tonkretesz. Nem eszek 3 napja es ő jár a fejemben. Félek attól is hogy mással van és mások udvarolnak neki. 23 éves fiú vagyok
2019. okt. 14. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy szerelmes vagy, nem kellene megaláznod magad egy ilyen nővel. Ha szakítasz vele, előbb utóbb elmúlik a fájdalom, ha viszont vele maradsz, állandóan fájdalmat fog okozni, és szenvedni fogsz továbbra is mellette. Válassz!
2019. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Könnyebb lesz ha 2x egymás után megkérdezed?

Hát nem!

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2019. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom az a baj ezzel hogy én nem tudnék benne megbízni így akkor meg minek legyek vele
2019. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!