Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ilyen esetben megbocsájtható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben megbocsájtható a hazugság?

Figyelt kérdés

A férjen rettentő hirtelen haragú, ezért ha valami rossz fát teszek a tűzre, már előre félek a reakciótól. Általában úgy zajlik hogy elmondom mit csináltam rosszul, ő kidühöngi magát, elvonul, aztán jön bocsánatot kérni. A mai eset: nem állunk valami fényesen anyagilag, és megbüntettek a villamoson. Helyszínen kifizettem a bírságot. Tudom hogy idióta voltam amiért nem volt nálam jegy, pedig mindig van a tárcában, így nem gyanakodtam hogy ez lesz. Ott esett le, hogy már felhasználtam. Elmondtam a férjemnek, természetesen kiakadt, mondta hogy végülis ku**va sok pénzünk van, hogy így elszórjuk. Hiába kértem bocsánatot. Végül káromkodott egy sort és rám csapta a telefont. Ennek kapcsán jutott eszembe hogy inkább azt kellett volna mondanom hogy oda adtam a nagymamámnam. Szoktuk őt anyagilag támogatni mert kevéske a nyugdíja. Erre egy vállrándítást kaptam volna hogy oké. Legtöbbször ő mondja hogy menjek, és adjak neki pénzt.


Szerintetek ez megbocsájtható hazugság lenne? Vahy jobb így?


2013. júl. 9. 16:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
42%
ha ezen múlik a nyugalom, akkor jobb lett volna azt mondani hogy a nagymamádnak adtad a pénzt.
2013. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az igazság mindig a legcélravezetőbb. Te is őszinteséget vársz el tőle, így neked is annak kell lenned.
2013. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Minek vagy olyan férjjel, aki mindenen őrjöng és hazudnod kell neki, hogy ezt elkerüld??? Tudom, nem ez a kérdésed, de én inkább ezen csodálkozom! Ha hazudnom kéne a férjemnek a béke érdekében, inkább rég elhagytam volna.
2013. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%
Bennem is az merült fel ami a harmadikban. Egy-egy kegyes hazugság szerintem nem tragédia, na de ha már rettegsz előre a férjed reakciójától, az nem normális kapcsolat. Ha nem képes kezelni a dühét, akkor nem ártana szakember segítségét kérnie, felnőtt embernek normális esetben kellene hogy legyen némi önuralma.
2013. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
62%

Jajj én is szoktam füllentgetni dolgokról, mert az én párom is néha olyan apróságokon tud kiakadni, hogy nincs kedvem egy fél napot veszekedéssel és haragban tölteni, így inkább mást mondok/terelek, stb.


Persze, jobb az igazat mondani, de amikor folyton cirkusz van minden sz*rságból, akkor egy idő után az embernek nincs kedve igazat mondani...

2013. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
47%
Hármas leírta, amit akartam!
2013. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
43%

17:08

Ez aztan a megoldas! Mindenki valjon el akinek valami kis aprosag nem stimmel a kapcsolataban, gratulalok!

Gondolom nem ebbol all a kapcsolatuk hogy uvoltoznek, attol hogy hirtelen haragu a ferje meg lehet jo ember es ferj.

2013. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
49%
Az enyém nem dühöng, csak idegeskedik. Szóval csak neki jobb, ha bizonyos dolgokról nem tájékoztatom, mert engem nem terhel, csak magát idegesíti. Egy-két apró hazugság belefér, amit az ember azért tesz, hogy a másiknak jobb legyen.
2013. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%

7: az nem normális kapcsolat, ha az egyik fél retteg a másik reakcióitól, mert a párja dühöng. Hosszabb távon úgysem működik, mert csak kikészül a kérdező. Azt nem írja, hogy van-e gyerek... milyen példát tud majd apuka mutatni a gyereknek?

A férj kezeltesse magát, de ha nem hajlandó változtatni a viselkedésén, akkor miért kell a másik félnek rettegésben élnie, hogy mikor hibázik és a másik hogyan reagál rá?

2013. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél bérletet, mert minden utazást, amit te elbliccelsz, rajtunk vernek le, az emelkedő bérletárakkal! Így a férjednek sem kell hazudozni, meg a nagyikára se fog senki görbe szemmel nézni a "sok" segítség miatt.
2013. júl. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!