Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem valóban ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem valóban ez az érzés? Vagy valami baj van velem?

Figyelt kérdés
20/F. életem második barátnője van most, a lány, hát ha nem is tökre olyan mint én, de tökre elengedhetem magamat vele, a második randinál már úgy éreztem hogy hónapok óta együtt vagyunk, nem félek nála semmit se kimutatni, de még csak a 4 randin voltunk túl és én már azt a kényszert érzem hogy kiakarom neki mondani hogy szeretlek, de tudom hogy ez abnormális, és a másik, hogy én is és ő is tök szabad emberek vagyunk, nagyon szeretek hülyéskedni de már szinte annyira hogy mindenki azt mondja hogy egyszer megfognak verni. Szóval nem értem amgamat. már most ilyen korán azt érzem hogy amikor nem vagyok vele van egy nyomás a melkasomban, ha vele vagyok elmúlik minden baj, de én azthittem hogy ha legközelebb lesz barátnőm tök szabad leszek akkor is, és akár tőlem meg is csalhatna, de most nem ezt érzem, félek nagyon már a 4-dik randi után hogy elhagy, vagy valami baj lesz :/ és most ha haverokkal vagyok akkor nem tudok hülyéeskedni, de én nem akarok ilyen lenni, ez nem lehet normális. olyan mintha magamat pusztítanám ezzel. pedig semmi gond nincsen amúgy tök jól elvagyunk de folyamatosan zaklatnám facebookon, tökre beszélgetnék vele össze vissza, és reflexből magamhoz akarom láncolni, ami tudom hogy nem egészséges ezért nem is akarom, de valahogy reflex szerűen ezt érzem. szerintem valami baj van velem, elkéne mennem pszichológushoz?

2019. okt. 15. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi szükséged pszichológusra, egyszerűen szerelmes vagy és tombolnak a hormonok az agyadban, ez okozza ezeket az érzéseket. Tök normális, majd csillapodik, addig pedig csak simán néha önuralom.
2019. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alapvetően amit érzel az teljesen normális. A jó kapcsolat első alappillére az, hogy találj egy embert akiért ennyire megőrülsz, aki rövid időn belül levesz a lábadról. Ez tartósabb lesz mint az ilyen "végül is megfelel, nem rossz ember" típusú langyos ismerkedés. Semmi baj nincsen azzal ha valakit nagyon rövid időn belül megkedvelsz, ez lenne a normális. Hidd el pár randi múlva amint biztosabb leszel benne, hogy ez kölcsönös meg fog szűnni az is, hogy nincs jó kedved vagy nem akarsz poénkodni.

Az esetleg megérne egy pszichológust, hogy bizonytalan vagy és ennyire félsz, hogy elveszíted. Egy kicsit az önbecsülésedet lehet, hogy rendbe lehetne tenni és nem félnél ennyire. De amit érzel, amennyire szereted az teljesen normális. Ha megszűnik a bizonytalanság, hogy kölcsönös-e ez sokkal nyugodtabb leszel.

2019. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!