Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért néz állandóan? Tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz állandóan? Tetszek neki? Nagyon zavar hogy ezt csinalja

Figyelt kérdés
Van egy új férfi kollégám és állandóan csak néz. Egesznap látom hogy engem figyel amikor a telojat nyomogatja akkor is rám néz mindig. Megyek kifelé mosdoba akkor rendesen bámul. Fb-n bejelölt de még nem írt csak a szülinapomra irt
2019. okt. 16. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki
2019. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy tetszel neki. Valószínűleg bátortalan, visszahúzódó típus, emiatt nem mer kezdeményezni.
2019. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kezdeményezni szeretne, csak nem tudja hanyadán áll nálad, egyáltalán van-e esélye, de egyben határozatlannak tűnik, mert én már leszűrtem volna, vagy beszélgetést kezdeményezek.
2019. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!