Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre többet veszekszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre többet veszekszem a férjemmel. Nem tudok megbízni benne, és rettenetesen féltékeny vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem egyetemi tanár. Nem mondom, hogy bomlanak utána a lányok, de nagyon megnyerő tud lenni, mitagadás. 41 éves, 4 éve tanít az egyetemen. Szeptembertől elkezdett érdekelni a tantárgy amit tanít, szóval néha-néha beülök az előadására és hallgatom. Amikor először mentem, az tűnt fel, hogy egy 12 csoportos osztályt tanít, ahol 1 fiú sincs. Ezzel még nem is lenne gond. De van egy hallgatója, aki 90 percen keresztül a férjemet nézi, a férjem pedig szinte csak neki "magyaráz" az egész előadás alatt. Néha másra pillant, aztán vissza a lányra. Olyat is észrevettem már, hogy a lány jegyzetelt, felnézett a férjemre, aki őt nézte. Szóval eléggé elkezdtek dühíteni ezek a dolgok. Egy nap rákérdeztem, hogy miért csak neki magyaráz az egész előadás alatt, erre azt válaszolta, hogy képzelődöm.
2016. dec. 9. 12:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%
hú, ez kemény dolog. nemtudom mit tennék. kapcsolatotok amúgy jó?
2016. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Egy énekkarban is vannak az egyetemen, együtt éneklnek, mindig összemosolyognak. És olyankor olyan mintha láthatatlan lennék. Az utolsó előadáson telt be nálam a pohár, amikor a férjem végig a lányra nézett miközben a palackból ivott, és úgy nézett a férjeme.

Dühítenek ezek a dolgok. Túlreagálom?

2016. dec. 9. 12:54
 3/26 A kérdező kommentje:
Jó a kapcsolatunk, van egy 4 éves kislányunk. De tény, hogy az utóbbi időben sok volt a veszekedés.
2016. dec. 9. 12:55
 4/26 anonim ***** válasza:
37%
Ha tovább sárkánykodsz, akkor fix, hogy elüldözöd magad mellől. Szerinted kockáztatná az állását egy butácska kislány miatt? Neeeeem, tuti nem.
2016. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Mi köze van ennek az állásához? Ez már nem a gimi. Itt felnőtt emberek vannak. Egy egyetemi tanár még feleségül is veheti a hallgatóját, csak nem vizsgázhat nála. Szóval ez nem kockázat. Az zavar, hogy ott ülök, és még így is konkrétan 90 percből 70 percet a lányra nézve magyaráz.
2016. dec. 9. 13:12
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Gimiben és általánosban is annak magyaráz a tanár aki figyel. Elég szar érzés amikor nem figyelnek rád miközben kéne.
2016. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

#6


De az is, ha kiderül hogy aki "figyel" az csak a fejeden lévő sebtapaszt bámulja...


"Mitörténttanárúúúúr?"

"Beütöttem a fejem"

"Mibeeeeee?"

"A levélszekrénybe..."

2016. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Te mit dolgozol amúgy?
2016. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
1 hónap múlva megyek vissza dolgozni. Most volt egy hosszabb kihagyásom, egészségi okok miatt. Amúgy nővérke vagyok.
2016. dec. 9. 13:37
 10/26 anonim ***** válasza:
44%
Mint feleség engem is írtóra dühítene. DE!!! Képzeld el, hogy a tanár-diák között is működik kémia,úgymond... (nem szexuális dologra gondolok) Én mindig az a fajta eminens voltam, aki bár jó tanuló, de nagyszájú, egyéni javaslatokkal teli, nem túl szégyenlős a kommunikáció terén, és írtó nyitott és érdeklődő voltam. Kicsenek a tanárnénik is nekem magyaráztak, mert én FIGYELTEM ÉS ÉRTETTEM amit mondtak, és le is reagáltam, válaszoltam ha kérdeztek, nem aludni jártam oda. Később a fősulin pasi tanárok voltak, szintén többek kedvence voltam, szerették, ha elöl ültem, ha kérdeztek, mondták a nevemet, engem néztek, és kötött pulcsiban, szemüvegben nyomtam, (nem vagyok csúnya, de az ég világon semmi szexuális jelet nem küldtem feléjük) EZ INTELLEKTUÁLIS KÉMIA, vagy hogy mondjam, egy hullámhossz, és annak aki magyaráz, írtó nagy segítség. Semmi soha nem volt köztünk. Ez lehet, hogy ott is így van, de sajnos ha a lány nyomulós TE PEDIG SÁRKÁNYKODSZ, akkor belekergetheted a férjed a lány karjaiba esetleg. Itt most kb. minden rajtad áll, illetva a lány tisztességén. Sajnos a mai lányok nem olyan tiszták ,mint én voltam lánykoromban, ezért van félnivalód, de én nem gondolom, hogy egyenlőre történt volna valami köztük. Légy kedves a férjeddel, érd el, hogy újra bolonduljon érted. Megértem, hogy rosszul esik, mert én is feleség vagyok, de én ismerem ezt a folyamatot, és ez nem jelent szerelmet, vagy ilyesmit szerintem. Hajrá!
2016. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!