Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni a viszonzatlan szerelmet (Meleg kérdés? )

Figyelt kérdés

A munkahelyen ahol dolgozom, jött nemrég egy srác, és gyakorlatilag teljesen bele "bolondultam".


Csak rá tudok gondolni, másra nem is igazán. Amikor meglátom, hogy flörtöl egy lánnyal, akkor szinte majdnem hogy kiszakad a szívem a helyéről, sírni tudnék legszívesebben. Nagyon beleszerettem, ez itt a probléma.


Azt, hogy ő is meleg -e, nem tudom... Nem is beszélek vele, mivel angolul beszél leginkább, nem magyar állampolgár, én meg nem vagyok kommunikációs szinten angolból...


Múltkor szabadságon volt, nem jött, és nekem annyira hiányzott. Az egész aznapi hangulatomat elrontotta. Fogalmam sincs mi lenne, ha többet nem láthatnám, akkor hatalmas űr keletkezne bennem...


Nos, a fent leírt érzések kavarognak bennem, és teljesen tönkretesz...


Hogy a fenébe lehet ezen túltenni magamat? Az idő megoldja?


Érdekes, mert amikor a céghez jött, nem is tetszett, nem is érdekelt egyáltalán, még rá sem néztem. Most meg hogy egy kicsit megismertem, nagyon megszerettem.


Köszönöm a segítséget.


24/F



2019. okt. 18. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem viszonzatlan szerelem, ahhoz ismerni is kellene a másikat, te meg 3 értelmes mondatot se tudsz vele beszélni. Felruháztad egy rakás olyan tulajdonsággal, amit szeretnél benne látni, és a tökéletes álomba szerettél bele.


Pszichológussal beszéld át, miért félsz a valódi kapcsolatoktól! Ez így kényelmes és veszélytelen, az az igazság.

2019. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább csak plátói szerelem, majd elmúlik.
2019. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Miért van kiemelve hogy meleg kérdés? Talán a melegek máshogy szeretnek mint a ..... hidegek?


Vagy ez a meleg büszkeség napja? Vagy mi a szösz?

2019. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Igazatok van, tényleg plátói.

2019. okt. 18. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!