Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel szoktam chatelni, és úgy érzem, hogy teljesen belezúgtam, de mégsem. Mindig odavagyok, hogy végre ír, imádok vele naponta órákat beszélgetni, teljesen beleestem a személyiségébe is, viszont összejönni nem tudnék vele. Ráadásul ez a második srác, akivel ez megtörténik, és nem akarok játszani senkivel. Mi ez az érzés egyáltalán? Mert nem hiszem, hogy szerelem...

2019. okt. 20. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

fellángolás

velem is előfordult

szerintem ez az érzés erősebb mint bármi más, csak akkor kezdett alább hagyni amikor megszereztem a kiszemeltet.. de szerintem így is idő míg elmúlik

2019. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha chaten "beleszerelmesedsz" valakibe akkor ezt az érzést úgy hívják, hogy tinédzserkor. Felnőtt embernek a világ az interneten kívül kezdődik.

Egyébként meg van rá esély, hogy ún. oxitocin és kapcsolatfüggő vagy, keresed, kergeted az érzést tudat alatt s most ez a pasi az ki meghallgat.

2019. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál összejönni vele?
2019. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ez fura :D mert a személyiségébe szerettem bele, de fizikailag meg nem tudnék együtt lenni vele sehogy sem, max egy ölelésig.


Ezért is tudom, hogy ez nem szerelem, de akkor mi?

2019. okt. 20. 23:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem valami kedves tőled.
2019. okt. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak jól esik a figyelme. Bárkitől kapnád, ez lenne, nem neki szól.
2019. okt. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!