Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy sikerült tùlélni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy sikerült tùlélni egy olyan szakítást amibe bele döglik az ember?

Figyelt kérdés
Nem tini szerelem..igazi,bolond,őrült..40 éves vagyok és így még soha nem éreztem.Most hagyjuk,hogy akkor miért lett vége..azért mert néha a sors másképp gondolja.Csak ötletek szeretnék..jelenleg a ledermedés fázisában vagyok.Még levegőt venni is fáj.Félek magamtól,soha így nem éreztem.Tele a fejem hülye gondolattal..segítsetek!

2019. okt. 23. 19:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nő,bocsi ezt elfelejtettem kiirni
2019. okt. 23. 21:16
 12/13 anonim ***** válasza:

Epp minap meseltem a kislanyomnak akinek az osztalytarsa ongyilkos akar lenni (allitasa szerint) h ha nagyon melyen vagy es ugy erzed nincs kiut, az olyan mintha neznel egy filmet amiben epp egy rossz, nyomaszto jelenet van es felallsz a moziban, kimesz. Soha nem fogod megtudni mi a vege a filmnek, pedig a legtobb filmnek happy end.

Ezeket az idoszakokat at kell veszelni, aztan menni tovabb. Legalabb 2 fiu volt az eletemben ahol a padlon fetrengtem sirva, napokig nem ettem, joindulatu csomot novesztettem a mellemben a fajdalomtol es ugy ereztem soha nem felejtem el oket, soha nem fogok mast szeretni, raadasul az egyiknek meg szultem ket gyereket is es elhagyott a galad mikozben a gyermeket vartam. Szoval jottek pofonok rendesen. Aztan eltelt par ev, az egyik mar sehol nincs, a masik neha felbukkan lathatas miatt, en pedig ujra ferjhez mentem es evek ota boldog vagyok:) Es ez mind nem tortent volna meg ha a padlon maradok.

Szoval ahogy a #3as is leirta rengeteg trukk van, felul kell irni uj emlekekkel es nem nezni hatra, nem csekkolgatni fbon, nem irni neki, nem baratkozni vele, nyalogasd a sebeidet aztan razd meg magad. Jonnek meg neked is szep elmenyek, ha hagyod!

2019. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm drága így ismeretlenül is.
2019. okt. 23. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!