Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges az, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy ilyen szituációból kapcsolat alakuljon ki?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy online játékban ismerkedtem meg teljesen véletlenül, és elkezdtünk messengeren beszélgetni. Ez először a teljesen normális "jössz egy meccsre" beszélgetés volt, majd később elkezdtünk telefonon is beszélni. Ma már ott tartunk, hogy előfordult amikor mind a ketten szabadnaposak voltunk hogy a napi 24 órából 18at végigtelefonáltuk. És elkezdett már becézgetni, mint "kicsim" "életem" stb. Írja hogy had hívjon fel mert hiányzik neki a hangom. Én is nagyon kedvelem és akár el is tudnék képzelni vele akármit is, csak ő külföldön van, és soha nem tudtunk még találkozni. Én is várom minden nap hogy írjon, hogy hívjuk egymast. Lehet ebből valami?

23N 22F


2019. okt. 29. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődött egy 8 éves kapcsolatom. Csak nem külföldi volt... Valljuk be, azért az igen csak megnehezetiti a dolgot, ha nem egy országban laktok. Így sokat azért ne várj tőle...
2019. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan nagy baj, mert nem kint él csak a cég ahol dolgozik kint is vállal el munkákat és mi el se kutyaja se macskája ő mindig megy ki, mert a kinti pénz sokkal több. De mondta hogy amikor idén haza jön és pozitívan alakulnak közöttünk a dolgok akkor nem megy kinti munkára csak itthonira, viszont az sokkal kevesebb pénz. Nem szeretném ettől "megfosztani" sem. Mondtam neki hogy addig sok víz lefolyik még a Dunán, majd megdumaljuk, de hajthatatlan, hogy vagy ő marad itt vagy én megyek ki vele
2019. okt. 29. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol van kulfoldon?
2019. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem komoly az egész. Egyrészt x km távolságból azt mond amit akar 2. Netalántalán tényleg hazajön megismerni,...mi a garancia hogy IRL is tetszel majd neki?

Fiatal vagy még és naiv.

2019. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!