Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Attól, hogy most nem ír, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy most nem ír, még lehet ebből valami, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Csütörtökön miután elköszöntünk egymástól és hazaindultam, úgy alakult, hogy még messengeren folytattuk a beszélgetést. (Munkahelyi dolgok miatt volt ez fontos.) Én arra számítottam, hogy ha ezt megbeszéltük, abbamarad a beszélgetés, de nem így lett. Folytatódott egészen estig, teljesen átlagos dolgokról csevegtünk. Tegnap még 1x válaszolt, de azóta nem írt semmit az én válaszomra. Egészen hosszú üzeneteket írt, ha ez számít, tehát nem csak 1-2 szót, láthatóan szívesen beszélgetett velem. Most viszont nem tudom, hogy mit gondoljak amiatt, hogy nem reagált semmit, csak elolvasta.


Lehet, hogy én éltem bele magam túlságosan. Ez egyértelműen azt jelenti, hogy ő nem feltétlen szeretne velem beszélgetni, vagy még van remény, hogy a későbbiekben (már személyesen) többször keresi majd a társaságom és esetleg lehet ebből valami?


2019. nov. 2. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy van remèny. Ez nem jelent semmit. Biztos, hogy fogtok még beszélgetni! Fel a fejjel! ❤️
2019. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még nem jelent semmit, lehet nem tudott már mit hozzáfűzni a korábbi témához.

De azt tanácsolom ne éld bele túlzottan magad, hisz nem látunk a fejébe.

2019. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Néhány éve megismertem egy pasit, pár napig látszólag jól elcsetelgettünk, aztán egyszer csak nem válaszolt már az üzenetemre. 3 nap után írt újra, kiderült, hogy elutazott egy hosszú hétvégére a barátaival, és nem akart onnan írogatni. Ma már a férjem. Szóval önmagában ez még nem jelent semmit.
2019. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Gondolkodtam azon is, hogy bedobok egy újabb témát, de aztán rájöttem, hogy az nagyon átlátszó lenne már, kb. mintha nyomulnék. Így inkább várok, hátha ő fog keresni. Elvégre ha szeretne beszélgetni, akkor úgyis a tudtomra adja majd.
2019. nov. 3. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Az első vagyok. Szerintem is várjál, légy türelmes. Én az exemmel vagyok most úgy, hogy szépen kivárok. Ő szakított egy éve és kb. fél éve mindig keres, 1-2 hetente biztos ír, mindig kedves és segítőkész annak ellenére, hogy én mèg mindig iszonyat hisztis és sértődékeny vagyok. Szinte csoda, hogy még mindig újra meg újra ír, mert MINDIG miattam nem alakul jól a beszèlgetés. Én mindig vártam és mindig keresett. De most megembereltem magam, végtére is nagyon szeretnèk újra vele lenni és amilyen kitartóan keres, nem kétséges, hogy ő is. Így az utóbbi pár beszèlgetés tök jól alakult, így meg is kérdeztem, mi lenne ha valamikor csavarognánk egyet a városban és azt mondta OK. 😍😍😍 Lègy türelmes, ha fontos vagy neki, keresni fog.
2019. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ó, akkor nagyon szurkolok neked, hátha jó sül ki belőle :) Van, amikor történjen bármi, ha 2 embernek együtt kell lennie, akkor együtt is lesznek előbb-utóbb
2019. nov. 4. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:

De lehet, hogy nem tetszett neki, ami írtál.

Azóta?

2019. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Ez a kombinalas gyerekes. Ha meg akar valamit, nem csak beszelgetni fog veled, hanem randira hiv.
2019. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!