Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy idősebb férfi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy idősebb férfi, de tudom hogy nem lehet belőle semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy eléggé tetszik egy nálam idősebb férfi de tudom hogy nem lesz belőle semmi, mert házas.Nem is tudom pontosan hogy külsőre tetszik vagy úgy igazán. Okos és jó humora van de néha elég bunkó. Viszont attól félek hogy egyszer csak valami hülyeséget csinálok, mert elvesztem az eszem.Ahogy lehet próbálom kerülni,de előfordulhat hogy összefutunk.Mit tegyek?

2019. aug. 3. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy nem lehet belőle semmi, akkor csak egyet tehetsz tudtom szerint...
2019. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem garantálható hogy el tudom kerülni különben én sem problémáznék ezen.
2019. aug. 3. 08:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
21,35
2019. aug. 3. 08:47
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Van ilyen, hogy kis fiatal macska rákattan a 30-as férfiakra. Vannak más 35 éves férfiak szabadon. Ne olyannal feküdj le aki házas.
2019. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is akarok,ezeket a házas ügyleteket undorító dolognak tartom.Csak nem tudom hogy lépjek túl a dolgon.
2019. aug. 3. 08:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Ebből még baj lesz eccer.😂 Vagy rámoudulsz és hagyja akkor azért. Vagy rámoudulsz és csúnyán vissza leszel utasítva akkor még azért.


N

2019. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden hozzád hasonló korú megkapja a maga pofonjait kapcsolatok terén. Ki igy ki ugy. Te is megfogod.

De addig legalább élvezted ami tortént, (ha nekifutsz).

Ennyi.

2019. aug. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!