Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, akinek van párja. Ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy hozzám is vonzódik. Érdemes várnom rá, vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés
20/f, 18/l

2019. nov. 9. 23:12
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ő máshogy érez ne tünj el az életéből de ne várj rá ismerkedj nyugodtan ha esetleg valamikor szakítanak akkor hátha sikerül
2020. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Rendesek vagytok.


Mit ajánlanátok? Csökkentsem a találkozók számát és szépen lassan vonuljak vissza?

2020. jan. 8. 10:41
 33/40 anonim ***** válasza:
Találkozni lehet de csak mértékkel illetve viselkedjetek úgy mintha csak barátok lenétek lényegében azok vagytok vagyis gondolom
2020. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

# 30-as vagyok.


Mint látható, voltam hasonló helyzetben, és az utóbbi javaslatokat viszont nem ajánlom! Tapasztalatból beszélek.


Én is így kezdtem, ezzel a hozzáállással, amit itt írtak, de igazából majd úgy is rájössz magadtól, miről beszélek és miért nem lesz jó. ;)


Ugyanis a találkozó csökkentés nem segít, ha tényleg annyira bele vagy zúgva, és ez nem is barátság, nem is tudnál rá úgy nézni, viszonyulni. Innentől csak magadat sz..patod ( már bocsánat).


Persze mondom, én sem bírtam sokáig meglépni a könyörtelen és drasztikus megszakítást, ezért szívattam magam és szenvedtem 2 évig egy ilyesmi állapotba. nem tudsz nem reménykedni, mert mélyen mindig benned lesz, de legalábbis a találkozók után mindig elő fog törni. Aztán 2 év után láttam be én is, hogy ez nem segít és így nem fog elmúlni.. A ritka találka sem segít, és a barátság sem megy. ;)


Ez van. Nem tudom a te érzéseid milyen mélyek, de ha hasonlók, akkor nagy lecke volt nekem is: a drasztikus, teljes megszakítás jó sokáig, az segít csak. Nincs ritka találkozás sem. De próbáld meg nyugodtan, én is sokáig győzködtem magam, meg képtelen voltam rá. :D


Nagy lecke volt, de egy életre megtanultam, mit kell ilyenkor tenni, és azt bizony jobb mielőbb.

2020. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint csak barátként tekint rám, barátként nagyon szeret, de a viselkedése cseppet sem változott, minden maradt ugyanúgy, mint korábban.
2020. ápr. 26. 14:20
 36/40 anonim ***** válasza:
52%
A részválaszaidat olvasva abszurd fikciónak tűnik a történet. Mert életszerűtlen.
2020. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Lassú víz partot mos elven is lehet létezni, csak közben elfelejtesz élni és elvesztegeted az életed napjait.
2020. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 Savlekotő ***** válasza:
Használ. Egojának jó.. Nyugi nem dobbant főleg ha a másik pénzesebb,de te is vidd nyaralgatni közös program,miközben van párja,na az ilyen ordasok miatt van egyre több nőgyűlölő,messzire kerüld el,téged is a másikat is csak használja aztán lehet egy 3 dik is van akiről nem tudtok..
2020. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 tiril ***** válasza:
Ahogy több ember is leírta már,ez csak színtiszta egófényezés részéről, csak kompenzálni akar olyan dolgokat amit a barátjától nem kap meg, de kilépni még véletlenül se fog a kapcsolatából. Ilyeneket jobb messziről elkerülni, mert de semmi értelme, mindenképp csak vesztes lehetsz, ha sikerül is megszerezned, lehetséges,hogy a jövőben veled is megcsinálja.
2020. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Sikerült, összejöttünk. Köszönöm mindenkinek a segítséget és a véleményét.
2021. ápr. 27. 16:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!