Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha folyton ő jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha folyton ő jár az eszembe?

Figyelt kérdés
A történet röviden hogy egy kapcsolatból jött ki a lány, ő szakított a barátjával, eddig barátságba voltunk, de most hogy látok arra esélyt hogy összejöjjünk egész végig csak rá tudok gondolni. Adtam neki jeleket egész baráti kapcsolatunk alatt is, de most viszont túl akarok lőni a barát zónán. Tudom időd kéne hagyni neki hogy feldolgozza a szakítást. Mégis mivel foglaljam el magam, hogy legalább egy kicsit kiverjem a fejemből?

2019. nov. 10. 12:03
 1/4 nadina1900 ***** válasza:

Jól teszed az időt,sajnos hasonló esetem volt. Én vagyok a lány. Csak azzal a különbséggel,hogy mi a szakítás után ismerkedtünk meg.

És mi úgy kezdtünk randizni,hogysajnos nem léptem túl, kapcsolat tehát miattam nem lett belőle. Beszélünk,de hát most már erősen meglátszik a barátságun mi volt.


Tehát ezt az időt jól teszed,mert lehet te is most visszautasítást kapnál.

Mindenképp tölts időt a többi barátoddal, hobbyd-ra szánj időt :)

Esetleg most segíts neki átjutni ezen a nehéz időszakon :) Hidd el jól fog esni neki,hogy nem rögtön lecsapsz rá,mert hát godolom tudja,hogy többt akarsz,ha egyértelmű jeleket adtál neki.

2019. nov. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nadina1900 ***** válasza:

*barátságunkon

*gondolom


És igen ott lesz neked,tehát fogsz rá emlékezni,de legalább addig se távolodsz el tőle,rááadásul kicsit mégiscsak tudsz neki segíteni és igen nehéz,de mivel szereted ez neked is jól esik.

Aztán ha eljön az ideje lehet adni esélyt magatoknak.


Ezt pedig azért mondom mert teljesen úgyse tudod kizárni.

2019. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Még egy kérdésem lenne, az mennyibe befolyásolja a feldolgozási időt, hogy ő szakított és nem őt tették ki??
2019. nov. 10. 12:28
 4/4 nadina1900 ***** válasza:

Ez sajnos egyén függő. Én még ezt nem tapasztaltam,tehát én a másikról tudnék csak nyilatkozni.

De annyi biztos,hogy nem mindegy miért tette ki (ha pl azért mert elmúltak az érzelmek,szerintem hamarabb túljut,ha viszont még javában szerette lehet 1-2 hónap kelleni fog :/ )


Mondanám,hogy az könnyebb,de igazából minden attól függ a szakítás miért történt.

2019. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!