Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után mondtátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mondtátok ki hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Pár hete vagyunk még csak együtt, de úgy jöttünk össze én előtte is szerelmes voltam belé vagy egy féléve, csak nem mertem kezdeményezni. Összeszedtem a bátorságomat és egy partyn megszólítottam. Kiderült hogy neki is tetszek (amúgy előtte köszönőviszonyban voltunk, mert egy koliban lakunk,de nem ismertük egymást). Azóta olyan 2 és fél hete vagyunk együtt. Én nagyon szeretném mondani neki szóban is hogy szeretem, de attól félek hogy ő még nem érez mélyebb érzelmeket irántam. Lehet hogy vonzónak tart meg tetszem neki, de vele nem úgy volt hogy már kapcsolat előtt is halálosan szerelmes volt belém. Félek, ha kimondom, akkor nem tud majd mit válaszolni, mert lehet, hogy neki több időre van szüksége. Szerintetek várjak még ezzel? Ti mikor mondtátok ki közösen hogy szeretitek egymást?
2019. nov. 13. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én onnantól, ahogy a barátnőm elkezdi mondani. Neki kell megtennie az első lépést. Ha nem mondja soha, tőlem nem fogja hallani az életbe se.


Ennek az az oka, hogy alapvetően gyorsan kötődöm, és már az első randin tudnám mondani, ha megvan a kémia. Tapasztalataim alapján viszont ez nem kifizetődő, ha pedig nem mond rá semmit, az megalázó. Úgyhogy megtaláltam magamon az érzelmi féket, nyomom is ezerrel.


28F

2019. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is még várj vele. Hagyj még neki egy kis időt. Vagy akár meg is várhatod, hogy ő kezdjen ilyesmit mondani neked.
2019. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy mondtuk ki két hét után, hogy tulajdonképpen már a találkozásunk estéjén is egyértelmű volt mindkettőnk részéről :)
2019. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap után mondta először, ő a férfi. Én megvártam hogy kezdje, mert nem volt előtte kapcsolatom és fogalmam sem volt, hogy "illik" ezt. De már a kapcsolatunk előtt fél évvel is ismertük egymást, a jelek akkor is egyértelműek voltak már.
2019. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan is volt, hogy aznap már mondtam. Nő vagyok.
2019. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De jó, én eddig azt hittem velem van a baj, hogy gyorsan kötődni kezdek. Most nagyon megnyugtattatok, meglepődtem.
2019. nov. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2019. nov. 14. 17:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én 3 hét után mondtam. De megbántam. Biztos voltam benne, hogy ő is viszonozni fogja (minden de tényleg minden jel erre utalt), de nem érkezett rá a várva várt "én is" válasz. Borzasztó érzés, már napok óta szarul érzem magam emiatt.
2019. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg, ha mondod, azt ne azért, mert azt várod a másiktól, hogy majd ő is mondja. Mondd akkor, amikor azt érzed, hogy szereted.
2019. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!