Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy szégyen az ha még 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szégyen az ha még 22 évesen sem volt barátnőm eddig?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a típus aki bárkivel összejön, persze tettszettek már lányok, de nem jött össze eddig még semmi. Nagyon rossz érzés ez ennyi idősen, mert szerintem ennyi idősen az lenne a normális ha az embernek lenne párja. Még nem is szexeltem.
2019. nov. 15. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A te életed, azt csinálsz, amit akarsz, úgy alakítod, ahogy akarod. A felelősség is a tiéd.
2019. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Én 26 évesen nem szexeltem


F vagyok

2019. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem találom szégyellni valónak. Kezdd el!

F.

2019. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom szégyennek. Én is így vagyok, csak én 20 éves vagyok és lány. Így alakult, nem gáz, csak rossz.
2019. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!