Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Ha ezt kérné tőletek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha ezt kérné tőletek a pasitok/párotok/férjetek, mennyire néznétek hülyének?

Figyelt kérdés
Kialakulóban van egy kapcsolatom, bár már nem vagyok fiatal egyáltalán, 30-hoz közel járok, de volt egy gyerekkori álmom még naiv, Disney-n felnőtt kisgyerekként... Mikor láttam Simba és Nala énekét, az nagy hatással volt rám, és arra vágytam hogy egyszer majd valakivel elénekelhessem én is. Van is belőle karaokee verzió, de eddig soha nem mertem megkérni senkit, hogy énekelje el velem. Ha titeket ilyesmire kérnének, akkor mit szólnátok? Hülye dedósnak néznétek a párotokat? Vagy lennétek vele újra gyerekek legalább egy három percig?

2019. nov. 18. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat,elso randira nem ajanlom, kesobb en benne vagyok ilyen hulyesegekben, szerintem nem gaz. Mondjuk ha ilyen vagyam lenne, inkabb beepitenem egy otthon karaokezos kis estebe, nem csak ugy letamadnam, hogy figyi mar, enekeljuk el ezt a szamot, mert mar 20 eve varok erre.
2019. nov. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem első randi, csak hogy stílusos legyek, kezdem érezni a szív szavát, és pont stimmelne :D De nem akarnék ezzel senkit lerohanni, és inkább privát pillanatnak gondolnám, mint afféle parti közben
2019. nov. 18. 01:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én adnám. :D Így is azzal nyüstölöm a párom, hogy menjünk el egyszer karaoke bárba. Egy ilyen alkalommal simán meg lehetne pl ejteni ezt is, ha a lány szeret énekelni egyébként.
2019. nov. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek #1-vel. Otthoni karaoke estbe belefer siman de letamadni nem jo senkit ezzel. Karaoke esten beteheto a zene, bar nem elso dalnak. En orulnek es siman enekelnem is 😀 A lanynak a hattersztorit hogy te 20 eve varsz hogy elenekeld ezt viszont elo ne add igy mert bizarr kisse
2019. nov. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát... sajnos mindig le kell tagadni ha valaki érzelmes :D
2019. nov. 18. 01:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nézném dedósnak, de nem vágom a dalt. Ez az "újra gyerek" meg gáz duma, mindig ott kell lennie a gyereknek benned, nemcsak egy bárgyú dalocskáig.
2019. nov. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os, belőlem sose halt ki a gyerek. Életben tartottam. De sokaknak ezt is le kell tagadnom. Sokan nem tudják megérteni, hogy attól még hogy az ember örök gyerek marad, el tudja látni felelősségteljes felnőtt tevékenységeit is. Ledolgozza a 8 órát, befizeti a számlákat, mos, főz, takarít, de ha kedve szottyan akkor lecsúszdázik a lépcső korlátján, ha kedve tartja, üvöltve énekel a kocsiban, vagy képes csodának megélni 1-1 ajándékot, süteményt, stb. Nem abból kéne állnia a felnőttségnek, hogy konok arrcal játszuk a nagy megrendíthetetlen kolosszust. Hanem, hogy tovább vigyük azt a csodát, azt a lángot, ami a legtöbb emberből kihuny, mikor felnőnek.
2019. nov. 18. 02:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, nem tartanám furcsának.
2019. nov. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!