Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon fontos-e, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon fontos-e, illetve mennyire számít majd az életem derekán visszatekintve az, hogy kiéltem-e magamat a családalapítás előtt, avagy sem?

Figyelt kérdés

Arra gondolok (férfiként), hogy... bár az igaz, hogy egy boldog párkapcsolatban nem az a lényeg, hogy a feleségem külsőleg őrülten vonzó legyen, hanem ha olyan nő, akivel szellemileg és lelkileg egy hullámhosszon vagyok, akihez érzelmileg nagyon vonzódom!

Mert attól még, hogy egy nő külsőleg eszméletlen szexi, pár mondatváltásból gyorsan kiderülhet, hogy bottal se piszkálnám meg, mert tegyük fel annyira primitív szegény, vagy a hangja kiábrándító stb., szóval emberileg abszolút nem szimpatikus, sőt akár visszataszító!

Viszont mi van akkor, ha évek óta boldog házasságban élő férfiként, összehoz az élet egy olyan nővel, akihez azon felül, hogy lelkileg vonzódom, a teste is észveszejtően kívánatos!

És mivel egész addigi életemben sosem feküdtem le olyan nővel, akit testileg is igazán vonzónak találtam...

Mi van, ha megcsalom a feleségem? Vagy ha nem is csalom meg, de talán bánni fogom hátra levő életemben, hogy sosem tapasztaltam meg milyen egy nagyon szép nővel szeretkezni?

Hogy őszinte legyek, benne vagyok már a korban, de nem sok tapasztalatom van a nők terén. Nem tudom mit tegyek! Menjek el prostihoz kiélni a kíváncsiságomat?Vagy ezek csak naiv fantáziálgatások, és ha végre találok egy nőt, akibe igazán szerelmes leszek, akkor ezek a gondolatok jelentőségüket vesztik?


2019. nov. 19. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Eleve nem kell összejönni olyan nővel aki nem fog meg MINDEN téren, pláne családot alapítani nem kell ilyennel.

A kiélés nem létező dolog. Csak azoknak van rá szükségük akik olyan nővel jöttek össze aki amúgy éppen csak megfelel nekik de nem őrülnek meg érte, nem imádják csak elvannak vele. Aki olyan párt választ akiért megőrül annak sosem lesz szüksége arra, hogy random emberekkel keféljen.

Hogyha viszont olyan nőt választasz amilyet leírtál, akivel egy langyos szar az egész csak éppen jó anya meg lehet vele beszélgetni ott biztosan lesz megcsalás és mindig azt fogod érezni, hogy de jó lenne mással. Szóval ennyi, nem kell olyannal össze sem jönni aki éppen megfelel de nem varázsol el külsőre és belsőre is.

2019. nov. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Á értem! :- ) Köszönöm a segítséget!
2019. nov. 19. 00:49
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Úgy gondolom, az ember gerincet nem tud magának venni, sem növeszteni. Ha valakit megcsalsz, vagyis bántod egy szerettedet, az nem a kiéltségeden fog múlni.


Olyan kapcsolatba érdemes belemenni, ahol azt tudod mondani a másikra, hogy igen, hozzá tudok hűséges lenni, nem pedig elfogadom, hogy nekem ez jutott. Hidd el, ez lehetséges úgy is, hogy egyikőtök sem egy ideál a másik nem szemében... Ehhez érzések kellenek. Mikor tudod, hogy megtaláltad azt, akit egy élet sem elég megunni. Nem csak szerelem, barátság és egyfajta lelkitársság is van benne, ami akkor is elkísér, mikor a szerelem lappangani kezd.


Nagyon unom, hogy itt gyakorin az ember külsejét külön akarják szeparálni a lelkétől. Egy ember a testével és a szellemiségével együtt ember. Egyik nélkül egy test, másik nélkül egy eszme. Nem hiszem, hogy lehet úgy igazán szeretni valakit, ha úgy érzed, csak az egyik okés számodra... A külső k is mi vagyunk. Le sem tagadhatjuk. Akkor is, ha nem előnyös. És ugyanez a belsőnkkel. Ennek fényében válassz párt vagy inkább maradj egyedül. Én is így tettem, utólag megérte nem elköteleződni olyan mellett, akivel minden csak 70% volt 100 helyett... Megérte kivárni.

2019. nov. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Azért ahhoz durva önismereti válság kell, hogy valaki a gyakorin tegyen fel egy ilyen volumenű életvezetési kérdést... Nem is téged sajnállak, hanem a nőket, akihez a jövőben közöd lesz.
2019. nov. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el ku.rvahoz, és kész. Ha te ezt érted az alatt, hogy kiéled magad, akkor ez sose fog változni. 1500 ku.rva után os csalni fogod a feleséged, ha lehetőséged lesz megdugni egy jobb nőt.
2019. nov. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Megadjam az exem elérhetőségét? Kérdezd meg mi lett vele egy ilyen hazug megcsalásos história után.

Azért lett ex, mert ő is bepánikolt attól, hogy nem élte ki magát és ahelyett, hogy ezt megbeszélte volna velem tisztességesen, az első adaandó alkalommal bepótolta a hiányérzetét, aztán nem tudta abbahagyni amíg ki nem derült.


Minden ki fog derülni idővel és mindennek következménye lesz. Legyél inkább őszinte a feleségeddel és hagyd, hogy ő is eldönthesse, hogy részt akar-e venni az elkövetkező csalás sorozatban és megaláztatásban amit éppen most tervezgetsz. Később bánni fogod, de akkor már nem lesz visszaút.

2019. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a kiélés szöveg egy baromság, amivel megmagyarázza valaki a kicsapongásait. Ha ez létezne, mindenki össze-vissza baxna, főleg a nők. És ugye ez nem így van egészségeséknél... :)


Ha olyan feleséget/férjet választasz, aki mindenben a nagy Ő lehet és tesztek is ezért, semmit sem fogsz bánni. Én tizenx év után még mindig megőrjítem a férjemet, le sem lehet lőni. Sőt, egyre "rosszabb" lesz. Ha megbánás vagy tartós, komoly hiányérzet van, akkor vagy a párválasztással volt gond, vagy nem ápoljátok a kapcsolatot.

2019. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. +1 gondolat, hátha másnak tanulság: ezért nem kell leadni az igényeket. Ezért kell félretenni az egot és megragadni a lehetőséget, mert bizony "Ő" jelöltet nem sokat küld a sors... Én sem lennék most a csodálatos férjemmel, ha annak idején nem küzdünk meg kettőnkért. Előtte volt egy "Ő" jelöltem, akivel én szakítottam, de el is fogadta. Évekkel később arról számolt be, hogy azóta sem talált senkit, akivel olyan lett volna. Sokan nem veszik komolyan, de ez nagyon frusztráló tud lenni.
2019. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hülyeség ez a kiélés duma, minden nőn ugyanott van minden, mindegy hányat próbálsz.

Életed derekán, ha rendben vannak a dolgok a családdal, gyerekekkel, tízóraival meg a hegedű órával, gumicserével foglalkozik az ember.

Nekem ez 20+ évig tök jól ment

Azután megromlott a kapcsolat, rlváltunk, de annak semmi köze nem volt ahhoz, hogy előtte hány nővel keféltem

2019. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!