Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi lehet az oka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka, hogy nem lép? Vagy csak szórakozik velem? (Tudom picit gyerekes lesz, de légyszi próbáljatok megérteni! )

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel egy cégnél dolgozunk nem látjuk egymást napi szinten, de heti 2-3-szor igen. Nyár óta kezdtem érezni, hogy minden találkozásunkkor egyre többet ugrat, figyelmes velem, kérdezget rólam. Először nem is törődtem vele, de mostanra egyre inkább tetszik nekem is. Egyre többször érzem, hogy egyre közelebb akar állni hozzám, ha találkozunk, nyilván mostanra már én is hagyom ezeket a helyzeteket. Múlt hétvégén volt egy bulink,iszogattunk, beszélgettünk végül már szorosan egymás mellett álltunk( karunk csípőnk összeért), szemezett velem, mondjuk ekkor eléggé zavarba jöttem, mivel gondoltam, ha jobban belemegyek akár még meg is csókol és azt nem akartam minden munkatársunk előt ( ettől sokkal gátlásosabb vagyok) . Ma találkoztunk és teljesen úgy viselkedett,mintha mi sem történt volna, sőt az eddigiekhez képest elég távolságtartó volt. Tudom, hogy hülye kérdés , de miért csinálhatja ezt? Csak egy ego növelő vagyok a számára? Mit tehetek, hogy megtudjam és ne alakuljon ki belőle egy kellemetlen szitu?
2019. nov. 19. 00:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megunta a távolságtartást részedről.
2019. nov. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért, mert most először talán megtörtént volna a csók is és én kb. 30 munkatárs előtt nem akartam, ekkora szemét,prűd vagyok?! Bocs, akkor ez van.... Inkább abban segíts, hogy mutassam ki,hogy nekem is nagyon bejön, hogy ne azt érezze, hogy nyomulni akarok, persze olyankor, mikor kettesben vagyunk és nem ismerős közönség előtt ???
2019. nov. 19. 07:11
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Azért lehetett volna találni átmeneti megoldást az egymás mellett álldolgálás és a csókolózás között. Mondjuk beszélgettek. Kifejezhetnéd neki, hogy szimpatikus és szívesen találkoznál vele munkahelyen kívül.
2019. nov. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sokat beszélgetünk és aznap este is sokat beszéltünk...
2019. nov. 19. 07:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova kettesben aztán majd alakul. Ha továbbra is így bohóckodsz akkor fogja a sátorfáját és egyszerűen tovább fog lépni.
2019. nov. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon ciki, ha kerek perec megmondom neki, hogy nagyon megkedveltem? Vagy ez már nagyon nyomulós és inkább hagyjam?
2019. nov. 19. 07:39
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 6. válaszoló! Én hívjam el lány létemre? Nekem ez már egy kicsit a szerepek megfordulása....
2019. nov. 19. 07:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Hozzá érsz? Simogatás volt, kölcsönösen is? Ölelés, puszi, flört részedről?

Nem valószínű, hogy megcsókolt volna ott mindenki előtt, ha még csak a beszélgetésnél tartotok, meg ott, hogy nem lépsz el, ha összeér valamitek.

Mondd meg neki, hogy jó volt a múltkori este, jól érezted magad a társaságában.

Egy kávéra ki tudtok menni? Ahol kettesben vagytok.

2019. nov. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De sok bajod van. :)

Igen, ha igazán tökös lett volna, elhívott volna már valamerre (egyáltalán független?).

De pl. te is mondhattad volna a buliban, hogy menjetek ki egy kicsit a levegőre, vagy akármi. Légy kreatív, ez nőies is, de egyértelmű.

Ne tegyél neki vallomást meg direkt randira hívást, de simán odamehetsz beszélgetni, vagy pl. invitálhatod egy munkahelyi kávéra esetleg.

2019. nov. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok bajom van :P, de nagyon szépen köszönöm a tanácsokat! :)
2019. nov. 19. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!