Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek csak szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak szórakozik vagy mégis akar valamit?

Figyelt kérdés

Kollégám azt mondta nemrég, hogy semmit nem szeretne tőlem, mégis sokszor mosolyogva néz rám meg nagyon segítőkész velem, kicsit talán jobban is mint másokkal. Ma pedig az irodában bedobta, hogy menjünk moziba, először nem is igazán gondoltam, hogy ez nekem is szól, de mondtam, hogy menjünk. Utána még mondta párszor, de akkor már mosolyogva engem nézett közben. Ez egyébként egy olyan film, amit már hónapokkal ezelőtt mondtam neki a bemutató előtt jóval, többször is, hogy meg akarok nézni, ő a héten már többször szóba is hozta, de konkrétan ma mondta, hogy nézzük meg. És most miután többször mondtam a kérdésekre, hogy nézzük meg, megkérdezte miről szól a film. Utána rezgett a mobilja mondta, hogy haverja irt neki a filmmel kapcsolatban... Végül én kérdeztem rá, hogy mennek e megnézni, de azt mondta, hogy most nem.

Most akkor velem akarja megnézni vagy haverjával szerintetek? En azt se értem, hogy, ha nem akar semmit miért kérdezi, ráadásul úgy h közben engem néz mintha nekem szólna a kérdés...


2019. aug. 15. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Az emberek sokszor bonyolultak és van, hogy nem tudják biztosra mit is akarnak :D Az, hogy rendszeresen mosolyog rád (ha szinte csak rád meg állandóan) az jó jel! Nem tudom mennyire válhatna be a kollégánál ha te kicsit 'visszavennél' a kommunikációból felé? Sokaknál beválik, ha 'nem szállnak rá', hanem neki kell küzdeni valakiért. Bár az gyanús, hogy a 'haverjával' is(?) megnézné simán a filmet! Ez azért azt jelenti, hogy nem száz százalékosan akar feléd ÚGY közeledni, bár lehet azért mondta ezt, mert nem meri bevallani neked, hogy ő jobban közeledne... Szóval mindkét variáció szóba jöhet.. De szerintem ne próbáld meg féltékennyé tenni még véletlenül sem, mert sokan ilyenkor visszalépnek... Most annyit tehetsz, hogy türelmes leszel. És próbálj kicsit 'semleges lenni', de azért kedves. Csak ne lássa rajtad, hogy oda vagy érte (?), de ha közeledik feléd azt szolidan hagyd! Sok sikert, sosem lehet tudni mit akarnak az emberek, de én reménykedem;) Mindenképp érdemes megnézni vele a filmet, ha tényleg elhív és megbeszélitek mikor mentek meg ilyenek. Ki tudja hátha a mozikor összejöttök (én már jártam így!) Szóval kitartást! :)
2019. aug. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elvileg ma megnézi haverjával... De ma is mikor tudja, hogy olyan volt a helyzet amitől kivagyok, akkor néz sokáig mosolyogva a szemembe, utána meg bunkó...
2019. aug. 16. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajjaj! Akkor valószínűleg direkt 'játszadozik' veled, hogy gondolj rá és ezen kattogj... Szóval bevetette az én taktikám:D plusz féltékennyé tesz... Az mondjuk nem jó, mert csak a filmekben bátorítja fel a másikat, a való életben inkább kicsit visszavesznek ilyenkor az emberek... Valahogy meg kell fordítanod a dolgot, hogy Ő AKARJON küzdeni érted! Mert így tulajdonképpen hagyja, hogy te kajtass utána! De kis piszok:D Legalább is reméljük, hogy azért teszi ezt, mert tetszel neki. Ha nem azért, akkor az úgy is kiderül előbb vagy utóbb! De ha te vállalod, hogy esetleg visszautasíthat, és tovább tudnál azon lépni úgy, hogy nem szégyenkezel előtte, akkor mindent bele! Ha ő is ezt teszi, akkor neked is azt kell tenni, hogy márpedig te is elmész a filmre valaki mással! Akkor tuti olyan helyzetbe hozod Őt, hogy elkenődik kicsit, hogy nem Ő a mindened! Így fel akarja majd kelteni a figyelmed valami talán kicsit erőltetettebb próbálkozással, amit nem szabad rögtön elfogadni, had eméssze! Be kell löknöd neki lazán mosolyogva, hogy te is megnézed a filmet valakivel! Piszkálni fogja őt hidd el! És az a kérdés meddig fogja bírni, hogy nem rávársz, hanem találtál mást helyette! Nem akarja hagyni lehet lemondja a haverjával és akkor benyögheted, hogy hát a te elhívottadnak nem jó mégse az időpont így egyedül mész! Na hátha akkor lestoppol téged! Bár ha mégis elmegy a haverral akkor érdemes ugyanarra a vetítésre a közelébe ülnötök ha sikerül valami jó barátodat elhívni, vagy valakit akit Ő nem ismer! :) Akkor féltékennyé teheted, hogy nem vele foglalkozol, hanem mással érzed jól magad! Ha tetszel neki egyértelműen szomorú és picit mérges lesz! :D de ha látod, hogy nem játssza meg magát és tényleg nagyon jól érzi magát a haverral, akkor nem érdemes utána futni, mert lehet nem is akar tőled többet, mint barátság! Azért kíváncsi vagyok a fejleményekre, ha gondolod megírhatod nekem! :) Drukkolok ügyes legyél és ne félj! Sokszor jó ha lépnek az emberek, mert a másik fél és így könnyebb, mint húzni a dolgot! ;)
2019. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!