Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! A szüleitek nyomására...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A szüleitek nyomására képesek lennétek megszakítani a kapcsolatot egy fiúval?

Figyelt kérdés

Elég szr helyzetben vagyok. Néhány hónapja ismerem a lányt, még nem vagyunk kapcsolatban, de nagyon bejövünk egymásnak, és úgy érzem hogy kölcsönösen szeretjük egymást. A szüleink ismerik egymást, már régebbről, mi ő általuk ismertük meg egymást. Viszont nagyon összevesztek, és a lány anyukája, kicsit úgy érzem terrorban tartja a gyerekeit, és félek hogy keresztbe fog tenni, hogy ne találkozhassunk. Vagy lebeszéli a lányát rólam.

Lányok, ti ebben az esetben mit tennétek?

Elmúlt 18 éves a lány is!


2019. nov. 23. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Most erre mit lehet írni,én például nem hallgattam a szüleimre, jól meg is jártam. Ha előre tudom, nyilván nem járom a magam útját, de ki tudja ezt fiatalon.

A szerelem nem győz le minden akadályt, sőt újabbakat tornyosít a párok elé általában, aztán, hogy kinek hogyan sikerül ezeket megugrani.

Viszont, mindenkinek joga van a hibáit elkövetni.

A szüleink és a gyerekeink is mentek-mennek a saját fejük után, ez már csak ilyen.

2019. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam soha egy ember véleményére hagyatkozni, illetve azért anyámnak van szeme két házasság után azon, hogy ki a tróger, szóval mondhatni ha vaalakit ő nem szeret, azzal tényleg gáz van, de az, hogy velem mi van, nem fog a te kapcsolatodon segíteni.


23n

2019. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A véleményüket meghallgatnám és tiszteletben tartanám, de nem hagynám ennyire befolyásolni magam. Hál' Istennek a szüleim sem érzik úgy, hogy ilyen szinten bele kellene szólniuk az életembe.
2019. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hagyom hogy a szüleim befolyásoljanak. 18L
2019. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!