Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudja megszakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja megszakítani vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A párom egy régi randipartnerével ápol barátságot. Egyre jobban frusztrál. Még előttem ismerkedett meg vele, és lettek jóban. Hangot adtam nem tetszésemnek a dologgal kapcsolatban. És már többször is vitát generált ez a harmadik személy köztünk. Mi tehetnék? Kiborít teljesen ez az egész.
2018. dec. 10. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Fuggoseg... legalabb olyan nehez errol leszokni, mint a dohanyzasrol stb...

vagy a csaj jo baratja... vagy te miben hiszel? Ellenkezo nemuek kizarolag oarzas celjabol kedvelhetik egymast? Nekem is van olyan fiu baratom akitol hidd el semmit nem akarok mert a legutolso hogy ferfikent tekintsek ra :D megis hianyozna MINT BARAT ha nem dumcsizhatnek vele...

2018. dec. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez a nő látványosan sajnáltatja és kéreti magát. Harmincöt és senkije nincs.
2018. dec. 10. 01:06
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Felnőtt emberek vagytok istenem... Az, hogy közeli barátságot ápol valakivel, akivel néhányszor randizott nem azt jelenti, hogy ez a nő akármennyire is fenyegetné a kapcsolatotokat. Nekem is van az életemben ilyen ember. Randiztunk párszor, de nagyon hamar rájöttünk, hogy abszolút nem vagyunk egymáshoz valók. Nem volt meg a kémia, egyszerűen csak komolytalan volt és gáz. De mint embert nagyon nagyon birom a mai napig. Bennem komoly kétségeket generálna, ha a párom nem lenne elég érett ahhoz, hogy ezt megértse. Arról már nem is beszélve, hogy mégis mi értelme a kapcsolatnak, ha nem bízik bennem. Páromnak is vannak hasonló barátságai. Van például 2 kolléganője, akikkel 5 évig együtt dolgozott, a mai napig szoros barátságban vannak. De ez engem abszolút nem zavar, egyrészt tudom, hogy a párom engem szeret, másrészt nem ösztönlény, aki az első útjába akadó nővel meg fog csalni.
2018. dec. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy ez lesz, hogy ÉN nem bízom a páromban, de én a nőben nem bízom. Már elérte, hogy egy dologgal kapcsolatban a párom őt választotta helyettem.
2018. dec. 10. 01:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a párod veled akar lenni, akkor a nő fejre is állhat, akkor sem éri el a célját. Te NEM bízol a párodban. Feltételezem ilyen nagyon "komoly" dologról van szó, hogy vele ment el moziba és nem veled...
2018. dec. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha csak egy mozi lenne.
2018. dec. 10. 01:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor miert nem szakitasz?

A csaj teljesen mindegy mit csinal es megbizhato e ha a parod megbizhato...

Vagy okod van nem bizni benne??? Ezekszerint van okod... akkor megint megkerdezem, miert nem szakitasz vele?

2018. dec. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mert a férjem és gyerekünk van.
2018. dec. 10. 01:27
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Tehát magyarul innentől kezdve, hogy házasok vagytok és gyereketek van, bármennyire is megbízhatatlan lehet a férjed, mindig a külső körülmények és más emberek lesznek a hibásak. Ő nem.

Olcsó vagy, nem mondom.

2018. dec. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mesélj kérdező miben választotta azt a másik nőt a párod? Miért érzed azt hogy megbízhatatlan? Ha arra kerülne a sor hogy költözz a gyerekkel ideiglenesen lenne hova mennetek? Erre is fel kell készülni vagy a férjedet elűzni otthonról te dolgod csak legyetek külön ha már együtt nem megy. Nem kifogás az hogy a gyereknek majd milyen lesz, biztos jobb lesz úgy mint egy érzelmi roncs anyával és egy csalfa apával felnőni. Gondold át a dolgokat és cselekedj minél hamarabb!
2018. dec. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!