Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a barátnôm expasija megver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnôm expasija megver engem, az mennyire szégyen a barátnôm elôtt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel zaklassa. És pont akkor jelenik meg mikor együtt vagyok. És el akarom küldeni. Erre nekem jön verekszünk és megver. Ez mennyire lenne szégyen? Sajnos nem igazán tudok verekedni.

2019. nov. 26. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Eléggé

Ha nem tudsz verekedni vegyél elő porszívócsövet vagy egy jó nagy villáskulcsot. Nem kell pusztakézzel bohóckodni. Az elrettentés a lényeg. Vagy gázspray, aztán megrugdalod.

Elmebetegek ellen nem érvényes a fairplay, pláne ha maguk keresik a bajt.

2019. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Az a szégyen, hogy verekedéssel akarod a problémát megoldani.
2019. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel önmagát írja le végképp. No mindegy, ha elpicház, utána legalább lesz indokod intenzívre küldeni pár cimbora társaságában.
2019. nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

"zaklassa"

"Sajnos nem igazán tudok verekedni."

->more ebbű baj lesz!

2019. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nalunk is van kalapacs,vasseroenyo,meteres fadarab,ko,tuzoltokestulek az ajtoban,h leussem/agyonussem a betorot.
2019. nov. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!