Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársak, hogyan teszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, hogyan teszitek félre ismerkedéskor a régebbi csalódások emlékeit?

Figyelt kérdés

Van egy érdeklődő férfi, két hónapja ismerkedünk, randizunk is. Többször mondja magától, hogy szeret, fontos vagyok neki, sokszor ad csókokat, romantikus, de sok mindent konkrétabb kérdésre nem válaszol: mik a tervei szakmailag, igy velem is, összeköltöznénk talán, stb. Mindenre azt mondja, hogy majd idővel elválik. Nekem ilyenkor megint a régebbi csalódások, bolonditások, kéjencek jutnak eszembe, akik hosszabb romantikus udvarlás után eltüntek, eltávolodtak.

Köszönöm a komolyabb válaszokat :).



2019. nov. 26. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha a volt pasijaidhoz hasonlítgatnál és az ő hülyeségeik miatt csesztetnél engem, k...va isten, hogy mehetnél amerre látsz.


De ha csak annyiról van szó, hogy voltak rossz tapasztalataid olyanokkal, akik nem akartak egyről a kettőre jutni és érdekel, hogy a mostani partnered is ilyen-e /az előzőek megemlítése nélkül/, azt meg tudom érteni. Ha valaki nem akar fejlődni, és előre haladni, akkor azt ki kell kerülni, vagy ott kell hagyni... hacsak nem vagy te is olyan.

2019. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem megy.
2019. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, mennyire sürget az idő, de 2 hónap után ezeket a kérdéseket még korainak tartom.
2019. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Több hónap vagy akár egy év szingli élettel. Nem ismerkedek azonnal, mert abból eddig még csak szar lett...
2019. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal semmi baj nincs, ha résen vagy. Nem kell gyanúsítgatnod, de a korábbi tapasztalatok arra vannak, hogy hatékonyabban eligazodj a világban. Ha sejted, hogy ezután mi fog következni, akkor készülj fel arra. Akár úgy is, hogy meghúzol magadban egy határt, hogy eddig és eddig belemész a játékba, bizalommal és az előítéleteid félrerakásával, utána viszont nem hagyod magad és nem vesztegeted az idődet. Nálam egy ilyen határ a 4-6 honap. Addig két ember el tudja dönteni, hogy mit akar egymástól. Ha nem, az bizony sajnálatos, mert akkor semmit nem fejlődött a kapcsolat és nincs értelme sem.
2019. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy férfiként belekotyogok, de eddigi tapasztalatok szerint sajnos sehogyan. Piszokmód gyanakvók tudtok lenni x partner után és rendszerint agyonvágja a kapcsolatot már a kezdeti szakaszban a para. Ez leginkább összeköltözés kapcsán jön elő, merthogy "kiszolgáltatott" helyzet. Aztán bezárkózás, távolságtartás, paranoia és a hapi a hibás szokott lenni sok esetben. Erre valahogy figyelj oda, mert pont azoknak nem megfelelő ez a hozzáállás, akik a dugáson túl is látnak benned perspetívát.
2019. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5ös válaszát megszívlelésre ajánlom.
2019. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Férfiként tudom, hogy semennyire. A legújabb mindig megkapja az elődök miatti gyanakvást, sőt gyakran a bosszút is...
2019. nov. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!