Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A csendes, szerényebb férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendes, szerényebb férfiak sosem fognak párt találni?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz eleve így ismerkedni, főleg hogy a legtöbb lánynak nem nagyon vonzóak az ilyen fiúk. Hogy találjak így társat?
2019. nov. 26. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Keanu Reeves
2019. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Én is ilyen vagyok eddig nulla siker de nem adom fel 26f
2019. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
A szociálisan durván visszamaradott, fantáziátlan, szűkös érdeklődési körrel és fejletlen önkifejezési készséggel bíró férfiak azok, akik, amennyiben semmit sem tesznek hiányosságaik bepótlása érdekében, nem fognak párt találni.
2019. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Csendes vagyok, a szociális képességeim sem a legjobbakk, legalábbis abból a szempontból, hogy nagyon nehezen nyitok mások felé, de mégis lett kapcsolatom, később, mint az megszokott, de nem lehetetlen. Ne legyél elkeseredve, és ne idegeskedj emiatt, próbálj másra koncentrálni, és amikor találsz egy olyan lányt aki szimpatikus, akár személyesen, akár az interneten szedd össze a bátorságod és lépj, gondolj arra, hogy csak nyerhetsz vele, ha te is érdekled őt, akkor esélyes egy kapcsolat, ha nem, akkor ezzel is tapasztalatot szereztél, és legközelebb már könnyebben fog menni a közeledés.
2019. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
44%

A csendes, tartózkodó férfiak mindig is hátránnyal fognak indulni a nőknél. Az ellentétes neműeknél ki kell tűnni valamivel, amire felfigyelnek a tömegből, csak éppen nagyon sokan a tömeget követik. Szinte mindenki.

Ne vegyétek magatokra, nekem is silány, egyszerű érdeklődési köreim, hobbijaim vannak, amiket én magam intenzív módon kreatívnak gondolok, s így alapból csendes fasziként iszonyat nehéz bárkinél is úgymond "felmutatnom" valamit, mert halvány fingja sincs, hogy miről beszélek, amikor belekezdek egy-egy szakzsargonba...

De mindegy is, az elmúlt évek során arra jöttem rá, hogy valójában minden, de minden kizárólag a nő körül forog. Vagy megfelelsz neki, vagy nem. Vagy alkalmazkodsz hozzá, vagy nem.

Szóval a kérdésre a válasz, igen, nincs egyszerű dolgunk, muszáj megnyílnunk, s kicsit engednünk a komfortzónánkból, különben soha senki sem fog vonzónak tartani bennünket.

2019. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A férjem is ilyen típus, vagyok. 😊
2019. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
#5-ös, és arra már nem vagy képes, hogy a hobbidhoz nem értő beszélgetőtársad fejével gondolkozva mutasd be neki normál hétköznapi nyelven azt, ami téged leköt abban a tevékenységben? Mert a szakzsargonnal villogás olyan előtt, akiről tudod, hogy nincs otthon azon a területen, iszonyat kisstílű és visszatetsző, amolyan jó magyarosan tapló önfényezés. Az ilyet teljes joggal kerüli az emberek többsége nemtől függetlenül.
2019. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
34%
#7: Amikor beszélsz valakivel, s nem érti a szakkifejezéseket, akkor nyilván váltasz, s megpróbálod megértetni vele, mert egy normális embernek ez a célja, hogy megértsék, miről beszél, főleg ismerkedéskor. De ez adja magát egy szituációban, nem is értem, miért kéred rajtam számon ezeket.
2019. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csekély kivétellel határozottan csendes, szerényebb férfiakkal volt eddig párkapcsolatom, a férjem is ilyen. Szerintem értelmiségi körökben inkább a műveltség és hasonló világlátás, illetve egyéb szellemi készségek válnak értékké, szemben a külsőségekkel és magamutogatással.
2019. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%

Sehogy. Felejtsd el , hidd el könnyebb lesz.

Ne azon agyalj hogy miért nem sikerül, hanem hogy hogy dolgozd fel, hogy ne bolondulj meg. Javaslom a pszhiátriát minnél korábban, akkor talán lesz némi életed.

2019. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!