Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok miért lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok miért lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 21 éves vagyok és van egy három és féléves kapcsolatom. A kapcsolatom szexuálisan nem működik. Ez miatt szakítani szerettem volna, de ő megkért, hogy várjam meg amíg elmegy orvoshoz ez miatt. Közben megismertem egy férfit, aki nagyon kedves volt velem. Természetesen nem történt közöttünk semmi és lezártam vele a kapcsolatot. Azóta eltelt egy hónap az eredmények eddig úgy festenek, hogy semmi baja nincs a párommal. Sokat gondolok a másik férfire. Mit gondoltok ez a szexualitiás miatt lehet? A párom 22 a másik férfi pedig 30

2019. nov. 29. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Te is k..rvára szeretheted a párod, ha már más után koslatsz, mikor felmerül egy probléma.

Lehet, hogy fizikálisan nincs problémája a párodnak, de lelkileg még lehet, ami elnyomja a szexuális vágyát.


Nő vagyok. Nekem mikor meghalt anyukám, akkor a szexuális vágyam a béka s..gge alá esett, azóta se jött helyre, pedig ennek már lassan 3 éve. Párom kitart mellettem.


Te nem szereted a párod, nem vagy hozzá türelemmel. Beszélgettetek egyáltalán erről, hogy mikor kezdődött az egész, mi válthatta ki..stb?

2019. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat beszélünk róla. A kapcsolat elején is megjelent a probléma. Közel 2 éve kérem, hogy oldjuk meg. Úgy érzem, jogy fáradtam bele. Eddig nem volt számára fontos.
2019. nov. 29. 15:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Lassan féléve nem ért hozzám te mit tennél?
2019. nov. 29. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:

De mi volt konkrétan a kiváltó ok? Egyik nap még dúlt a szexvágy, utána meg nem. De mi történt ekkor? Stressz? Munka? Trauma?

Ha előtte minden oké volt, csak úgy nem lesz valaki aszexuális. Valami lelki dolognak történnie kellett.


El lehet menni pszichológushoz, hogy hátha ő segít feloldani a blokkokat ez ügyben.


Próbálj kezdeményezni és türelmesnek lenni vele.

2019. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!