Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy lány a volt sulimbol csak latasbol ismerem meg hogy osztalytarsamnak bejott es hogy a csaj offolta😅. 2 hetig dumalgattam vele instagrammon kb csak ilyen ismerkedes celjabol irtam ra (tetkoi miatt) foleg en kerdezgettem a lanyt szimpatikus volt nagyon es ugy vettem eszre hogy valamennyire erdeklem a napomat is nezegette.

Egyszer csak 1 honapra rairtam es visszase irt . Tudom megfogom kapni ezt hogy hagyjam meg stb volt mar par baratnom komolyabb is lazabb kapcsolatom is de ez mas ,A lany vagany tetovalt es csinos kedves egy kicsit lehet bekepzelt de belefer en se vagyok egy szent , Most kezdek magamra talalni az eletben (kondi,munka) stb stb szerintetek megrpobaljam majd ujra ? En 20f o 19/l?



2019. nov. 30. 15:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem volt koztunk sose semmi! Nyomulni se nyomultam kesobb jottem ra hogy bejon de a baratnoje azt mondta hogy ha bejonnek neki dumalna velem ezen meg lehet javitani?
2019. nov. 30. 15:34
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazabol tippeket kernek mert meg ilyen flegma egy csaj se volt velem es valahogy biztos meglehet fogni 😊
2019. nov. 30. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen van esélyed! Hajrá!
2019. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"...de a baratnoje azt mondta hogy ha bejonnek neki dumalna velem"


Szerintem ő ezt már megfelelően kitárgyalta a barátnőjével és ha ő ezt mondta neked, akkor én nem reménykednék!

2019. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem beszeltek rolam en mondtam a baratnojenek hogy rairtam es ennyi nem is tudta
2019. dec. 1. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!