Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan kivitelezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan kivitelezzem a találkozast? Szerelmes lettem egy jelenleg hajléktalan emberbe.

Figyelt kérdés
Augusztusban ismertem meg , de nincs telefonja, akkor még a szemét exem aki totál kihasznált ő is ott volt. Igazából az exemtől próbált megmenteni mert az bántott. Azóta nem tudtam elfelejteni. Megpróbáltam elkérni a számát de nincs telefonja aztán jött az exem. Nagyjából tudom hol lakhat, de oda nem merek menni, össze meg nem akadtam vele. Elkezdtem nyomozni elég keményen, kiadtam magam másnak stb, és sok mindent megtudtam róla. Mivel ez egy kisváros, en meg távolabb lakok, nem volt egyszerű. Az utolsó megfogható infó az volt, hogy a pályaudvaron alszik néha. Éjjel 2 körül szokták látni.. de lehet már előbb ott van. Az a gond, hogy akkor nincs tömegközlekedés az autóm meg rossz éppen. Plusz rettenetesen zavarban vagyok, hogy mit fogok neki mondani, mert nem volt valami vidám legutóbb.. én már mindenen gondolkodtam, mert múltkor is megakadt kettőnk között a beszélgetés, tök ciki volt. Gondoltam viszek valami piát mert én is feszült vagyok ő megca helyzete miatt van zavarban gondolom.
2019. dec. 1. 18:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
90%
Haat csak azt tudom mondani h a szerelem nem ismer hatarokat
2019. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%
vigyél pizzát meg bort es dumizzatok, de mit varsz az egesztol? Hogy kepzelned el a folytatast?
2019. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 Girlll3 ***** válasza:
100%
Fogadd be, kupáld ki. Szerezzen munkát. De furcsa ilyet olvasni. Nekem az ápolt palik tetszenek.
2019. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%

Először is azt kellene megtudnod, hogy miért lett hajléktalan, milyen történések láncolata vezetett oda, hogy a szabad ég legyen a tető felette. Ez az én szemszögemből azért fontos, mert ha saját maga az okozója a sorsa alakulásának és nem akar ebből kijönni, jobb neki a mártír szerepében tetszelegni, akkor nem áldoznék rá energiát. Természetesen, ha megtudom, hogy ez átmeneti állapot és küzd azért, hogy ebből kitörjön, akkor nem mondanám azt, hogy esélytelen a dolog.

A másik, hogy tisztázzam magamban, hogy mit is érzek: szimpátiát? Empátiát? Fellángolást? Szerelmet? Ha ez is megvan, akkor mennék tovább. Nyilván a szerelemhez a pillanatnyi "for first sight" mellett kell a másik személy ismerete is.

Ha komolyan úgy vagy vele, hogy te minden eshetőséget, körülményt, ok-okozat összefüggést megvizsgáltál és arra jutottál, hogy jó ember akibe beleszerettél, akkor akár segíthetsz is neki talpra állni. Igazi love story lenne. :)

Csak megjegyzésként (amiért le fognak pontozni, de nem baj): drága emberek, akik szerint mindenki felszínes, pénzéhes és ezért nem talál magának párt, itt a példa, hogy nem igaz, csak nem látjátok a fától az erdőt.

2019. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Voltam az állomáson, de ma nem volt ott :-( Esik a hó, aggódok kicsit. 3 hónapja keresem amúgy , de csak a nyomában járok..
2019. dec. 2. 02:02
 6/62 anonim ***** válasza:
0%
Pipázd le a bokorban.
2019. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
6/6 hahaha... 😏Tudod én már elértem azt a szintet , hogy egy pasiban nem a farka, meg kinézete, meg a pénze hanem a gondolatai, es a lelke érdekel előbb. Nem 18 éves vagyok.
2019. dec. 2. 13:37
 8/62 anonim ***** válasza:
100%
Ejszaka is voltal ott ahol aludni szokott?lehet az kellene
2019. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
Voltam, nrm volt ott :-(
2019. dec. 2. 21:23
 10/62 anonim ***** válasza:
Menj ki tobbszor akkor, de beszeltel mar vele, hogy bemerd milyen is ő? Kivancsi vagyok megtalaod e es mi sul ki belole
2019. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!