Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nőket váláskor miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket váláskor miért nem érdekli hogy a volt férjük mondjuk hajléktalan lesz?

Figyelt kérdés

Szóval hogyan lehet eljutni ilyen fokú érzéketlenségig? Van olyan nő akinél szinte egyik napról a másikra.


Ilyen dolgokban a férfiak mintha sokkal együtt érzőbbek lennének.



2019. szept. 4. 11:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%

1.) Soha nem egyik napról a másikra történik.


2.) A válás 90%-ban azért történik, mert megromlott a kapcsolat a két ember között. Miért kellene olyannal törődni, akivel rossz a kapcsolat?

Fel ne hozd, hogy 'de hát házaspár voltak'...ha nem lenne oka, akkor nem válnának el. Mivel van ok rá, ezért jogosan lehet lekakilni, hogy a másikkal utána mi történik.

2019. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Ez akkor lehetséges, ha a férfi a nő ingatlanába költözött be, és x év alatt egy felújítást se tett bele. A jövedelme pedig annyira alacsony, hogy nem tudja magát fenntartani egyedül. Magyarul egy ingyenélő lusta dög.

A roppant érzékeny férfiak meg mindent megtesznek, hogy ne kelljen gyerektartást fizetniük, a saját vérük hagyják xarban.

Miről beszélsz?

2019. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Egyetlenegy elvált pasit sem ismerek aki a válás miatt hajléktalan lenne. Max olyanok, akiket eddig is az asszony tartott el, majd miután megunta a dologtalan urát, kihajította mielőtt őt is lehúzta volna magával.

Szóval nem tudom honnan jön ez, de élnek mint hal a vízben, folyamatosan nőznek, gyerekre nincs gondjuk, inkább a nők járnak sokkalta rosszabbul egy váláskor. Mégis van erejük talpraállni.


Ne haragudj, de életképtelen az a pali aki egy szaros garzonbért nem tud kiköhögni a fizujából egyedül.


A nő meg, ottmarad gyerekekkel, hitelekkel mindennel?

Na? Melyiket választod?

Én egyértelműen pasi lennék ebből a szempontból.

2019. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Itt a Gyk- n volt egy terézanya, aki olyan kevés gytartást kért, hogy az exférje félretenni istudjon. :D

A valóságban nagyon eltud durvulni egy válóper, akkora acsarkodások, szemétkedések mennek , hogy ihaj.

( a ferfiakat se kell sajnálni, de a nők is átmennek szemétbe rendesen)

2019. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

1. Én ilyet még nem láttam.

2. Hogy a túróba lenne hajléktalan a válástól? Max ha előtte se volt háza, és egy petákot se rakott bele abba, amiben éltek. Akkor nem is értem, mit várna.

3. Olyan szerintem "kicsit" gyakrabban történik, hogy apuci a gyt alól bújik ki minden létező módon. Az nálam nagyobb fokú érzéketlenség, mert nem (csak) az exével cseszik ki, akivel már megromlott a kapcsolata és aki felnőtt emberként nagy eséllyel el tud boldogulni, hanem a saját gyerekével.

4. Lsd előző pont, tulajdonképpen felnőtt emberről beszélünk, ha nem tud gondoskodni magáról, akkor mit kéne csinálni? Főzni ugye nem kell rá válás után? :D

2019. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%

Az exemnek szeretője lett, elvált. A pasi a válás után dobta. Én újranősültem, boldog voltam.

Utána mindent megtett hogy megkeserítse az életem: perelt egymás után, mindenért, láthatás, vagyonmegosztás. Feljelentések minden hatóságnál, zaklatás a munkahelyen.


A nők többsége ilyen: számító, kegyetlen, bosszúálló, irigy.

2019. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
A férjet érdekelte eléggé hogy a nőnek nem jó úgy a kapcsolat? Nem hiszem..mert akkor nem válnának. Én is kidobnám.
2019. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%

Én ezért nem hiszek senkinek, mert tudom hogy az emberi természet - mindkét nem! - ilyen. És ezért nem hiszek az örök szerelemben meg a többi dologban, nem is tudok megbízni senkiben, mert tudom, hogy másodpercek alatt oldalt váltanak.


És ezért tartom életveszélyes dolognak a másik lakásában élést, a kitartottságot, vagy betegen együtt élést a másikkal. Semmi - SEMMI - garancia nincs arra, hogy nem vált oldalt és kerülsz az utcára. És pont leszarja, mert akkor már nem számítasz, meg is halhatsz.


Az emberi léleknél kegyetlenebb dolog nincs.

2019. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Ezt nem a nők csinálják, hanem egyes emberek csinálják. Férfiak is ugyanígy csinálják. Nem együttérzőbbek a férfiak mind, csak vannak köztük együttérzőek, mint ahogy a nők között is vannak együttérzőek, kb ugyanannyian.
2019. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Diazepam ***** válasza:
73%

Csak az lehet hajléktalan aki úgy házasodott meg, hogy nem volt előtte semmije. És itt most meg is dőlt a "ha csóró vagy nem lesz nőd" elmélet.


Nem védem a kisemmiző nőket, bár mindennek van oka, de tény hogy vannak erősen pénzéhes egyedek.

2019. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!