Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan kivitelezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan kivitelezzem a találkozast? Szerelmes lettem egy jelenleg hajléktalan emberbe.

Figyelt kérdés
Augusztusban ismertem meg , de nincs telefonja, akkor még a szemét exem aki totál kihasznált ő is ott volt. Igazából az exemtől próbált megmenteni mert az bántott. Azóta nem tudtam elfelejteni. Megpróbáltam elkérni a számát de nincs telefonja aztán jött az exem. Nagyjából tudom hol lakhat, de oda nem merek menni, össze meg nem akadtam vele. Elkezdtem nyomozni elég keményen, kiadtam magam másnak stb, és sok mindent megtudtam róla. Mivel ez egy kisváros, en meg távolabb lakok, nem volt egyszerű. Az utolsó megfogható infó az volt, hogy a pályaudvaron alszik néha. Éjjel 2 körül szokták látni.. de lehet már előbb ott van. Az a gond, hogy akkor nincs tömegközlekedés az autóm meg rossz éppen. Plusz rettenetesen zavarban vagyok, hogy mit fogok neki mondani, mert nem volt valami vidám legutóbb.. én már mindenen gondolkodtam, mert múltkor is megakadt kettőnk között a beszélgetés, tök ciki volt. Gondoltam viszek valami piát mert én is feszült vagyok ő megca helyzete miatt van zavarban gondolom.
2019. dec. 1. 18:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 A kérdező kommentje:
Azóta összejöttem vele. Egy padon ült az erdőben ès pont előtte romlott el a fèk a biciklimen, le akartam lèpni ijedtemben, de esèlyem nem volt. Tavasszal nem ismertem meg, mert fekete volt az amúgy szőkès haja a koromtól. Igazából jó is, meg nem is. Gondolhatjátok, hogy erős egyèniség, más már felakasztotta volna magàt a helyèben. Nem tudom mèg kiszűrni mi az érdek és mi nem. Ide költözött hozzàm. Amúgy jó fej , szeretem nagyon ,de felforgatta az életem és a lakásom teljesen.
2020. okt. 26. 12:54
 62/62 A kérdező kommentje:
A másik baj, hogy nem ő akart engem, hanem én őt tehát pont ezért az ő szempontjàból lehet "ha nincs ló" jó vagyok én is. Elvégre ő egyedül is megél még az erdőben is egy kutyaól szerű tákolmányban amit egy konzervdobozzal fűt. Ez van. :-/
2020. okt. 26. 12:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!