Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Nektek volt olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek volt olyan, hogy egy "friendzone-olt" férfibe később beleszerettetek?

Figyelt kérdés
Nők válasza érdekelne elsősorban, én is az vagyok, tehát nem kell a "veszett ügy, haver" duma.
2019. dec. 1. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Soha.

Másrészt nem én friendzoneoltam őket. Én csak lekoptattam őket, ők meg eljátszott ák a barátot, hátha csurran-csöpoen valami... Aztán mindig eltűntek a pokolba, mikor lett valakim. A nagy barátok 😂😂😂😂

2019. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem volt. Olyan előfordult, hogy régi barát iránt átmenetileg éreztem valami fellángolás-félét, de gyorsan el is múlt.

Olyan meg van, hogy valaki szerintem azt gondolja, hogy friendzone-ban van, közben pedig azt várom, hogy lépjen már!

2019. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem volt ilyen. Aki barátzónába kerül az ott is marad, nem véletlenül.
2019. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

1# "Aztán mindig eltűntek a pokolba, mikor lett valakim. A nagy barátok"


Mégis mit kellett volna tenniük? Egy férfi általában nem barátkozni akar, annál egy kicsit többet. Tudod... Nemek közti kapcsolat, meg ilyenek... Ez neked új?



"nem én friendzoneoltam őket. Én csak lekoptattam őket"


Friendzone-nak azt hívjuk, amikor csak az egyik fél akár többet. Ez nem egyenlő a barátsággal. Ez a "basszus nem jön össze" egy finomabb megfogalmazása

2019. dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak olyan volt. Idegenbe nem szeret bele az ember, az időigényes folyamat.
2019. dec. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem volt/van. Jelenlegi páromat többszörösen visszautasítottam 2 éve, majd csak barátok voltunk és most nyáron szerettem bele. Bár ebbe beletartozik, hogy Facebookon beszéltünk csak ezév nyaráig. Facebookon megtetszettem Neki, írogatni kezdett és hiába volt szimpatikus, nekem akkor már alakulóban volt az előző kapcsolatom, a találkozás lehetőségét mindig visszautasítottam. Aztán mikor közöltem, hogy lett valakim, ő továbbra is írt, de abszolút baráti közeledéssel. Két év chatelés után végül mégis találkoztunk, de eleinte ez is baráti volt, közben előző kapcsolatom véget ért, és két hét folyamatos találkozás után végül összejöttünk. Azóta óriási a szerelem. Szóval van ilyen, de hozzáteszem szerintem ez csak azért lehetett, mert nem találkoztunk korábban élőben.
2019. dec. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk velem eleve barátkozni akarnak csak.:) Tehát nem visszautasított férfiakról van szó. (Egy előző válaszoló vagyok.)
2019. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!