Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha féltékeny a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha féltékeny a lány?

Figyelt kérdés

Amikor belépett a másik lány a helyiségbe és tudta hogy majd én meg fogom puszilni a jolánkát, (nevezzük így) mert már korábban látta ezt a "folyamatot" akkor inkább elfordult az a másik lány.(nevezzük erzsikének)

Én próbálkoztam erzsikénél akit ez különösebben nem hatott meg de mégis láttam rajta hogy nem.akarja ezt most végignézni.. És elég dühösen nézett rám utána. Közben a külsőmön is változtattam olyanra ami neki az ideálja és láttam hogy folyton dobálta a haját és csavargatta is.

Mitől féltékeny "Erzsike" ha nem élt a lehetőséggel mikor adott volt korábban?

És mi volt ez a haj játék, hogy most úgy nézek ki ahogy ő "megálmodott"? :)


2019. dec. 2. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért puszilgatod Jolánkát, ha Erzsikére vágysz?
2019. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erzsikével ezt le kellene meccsezni, mert hát mi bizony nem látunk a fejecskébe. Lehet amikor próbálkoztál volt neki más, most meg senki pl. Amúgy ha unatkozok én is fogdosom a hajam erre ne alapozza sztem ez kB csak a filmekben van.
2019. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne használd a fordított pszichológiát.

Van, akinél bejön,de Abtöbbségnél te szoptatód meg magad.


Ha erzsikét akarod, akkor csak vele foglalkozz.

2019. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából próbálom vele szurkálni
2019. dec. 2. 22:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Ösztönözni akarom hogy lépjen valamit a korábbi dologra. Az akcióm reakció kövesse :) aztán lehet rosszul gondolom
2019. dec. 2. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak az nem fér a fejembe, hogy miért nem vagy egyenes és vagy az Erzsikével ahelyett hogy Jolánkát megaláznád és becspnád.
2019. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jolánka csak barát. Erzsike meg vissza hátrál ha tenni kéne valamit... De közben megölte a szemével ha mással testi kontaktust teremtek...
2019. dec. 4. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!