Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek, ha beleszerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, ha beleszerettem valakibe, aki sokkal vonzóbb nálam, nem kezdeményez, viszont nagyon jó viszonyban vagyunk? Sokat nevetünk, megbízunk egymásban.

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy srácba, akit a munkahelyemen ismertem meg (diákmunka egyetem mellett). Sokat vagyunk kettesben, és olyan szinten oda vagyok érte, hogy az nem igaz. Nagyon jó hapsi egyébként, múltkor még egy nem homár férfi is bókolt neki, hogy milyen szép a szeme meg a teste. Nagyon rendes srác, kedves. Alig bírom ki, hogy ne csókoljam meg. De egyértelműen nem vagyunk egy súlycsoport. Pedig nagyon aranyos velem, néha az jár a fejemben, talán tetszem neki. De nem kezdeményezett, ez csak álom. Nagyon beleszerettem. Múltkor fáztam, de csak a téli kabátom volt, amiben nem dolgozhattam, ezért odaadta a pulcsiját. Végig éreztem róla az illatát. Tényleg úgy érzem, szerelmes vagyok. Nem tudom, mi tévő legyek?
2019. dec. 7. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Semmit. Ha tetszenél neki, kezdeményezne.
2019. dec. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pontosan,ahogy az 1-es írja
2019. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy megpróbálhatsz flörtölni vele. Valószínű hogy ha nagyon bejönnél neki már próbálkozott volna, de az is lehet hogy nem arról van szó hogy nem jössz be neki csak eddig még nem nézett rád olyan szemmel.

Próbálj kicsit közeledni, csak tapintatosan, az is lehet hogy vevő lesz a dologra. Persze az is lehet hogy nem, de legalább nyugodt lesz a lelkiismereted hogy megpróbáltad.

Nem mindig jön az ilyesmi elsőre.

2019. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!