Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan reagánátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagánátok, ha a párotok bevallaná, hogy hamisat állított magáról az ismerkedés elején?

Figyelt kérdés
Például, hogy nem 28, hanem 30 éves, vagy hogy mondjuk nem Budapesten, hanem például Szombathelyen született. Mindezt az első randi után több héttel vallaná be. Elhagynátok őt ezért a hazudozásért?

2019. dec. 9. 17:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én neten ismerkedtem meg a pasimmal. Az első héten abban a hitben életem hogy 30, aztán kiderült hogy 22. :D azóta is együtt vagyunk. Csak pozitív lett, mert nincs akkora korkülönbség.
2019. dec. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Például igenis van annak is jelentősége, hogy hol ismerkedsz. Mert az interneten lehet valaki nem pontosan adja meg az adatait a felismerés elkerülése végett. Mert azért mondjuk nem biztos örülne ha ismerősökbe botolna. De ha ilyen apróságokban füllentett hogy nem itt hanem ott született én ilyeneket nem vennék olyan nagy jelentőséggel hogy szakítanék is miatta. :D
2019. dec. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

És mi van, ha őszinte az ember és értékre sem hivatjak

Pl elkezdtem ismerkedni facen egy lánnyal, pár nap alatt már húzós dolgokról beszélgettek úgy érzed meg mielőtt barmi történne, elmondassz neki vmit magadról ami biztos később fájdalmat okozna, tudod lehet rögtön el is zavar, de tiszteled és oszinte vagy hozzá, ne hazugsaggal induljon, és annyira értékeli hogy lepattan

2019. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!