Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Keresztény lány és nem hívő fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztény lány és nem hívő fiú?

Figyelt kérdés

Nagyon vonzodom egy fiuhoz aki nem keresztény.. Én is tetszem neki. Ugy erzem vibrál köztünk a levegő. Tudja rólam, hogy hívő vagyok és kíváncsi is erre. De azért elegge vonzzák az izgalmas és "veszélyes" dolgok. És van is ebben a kapcsolatban valami izgalmas számomra is. A visszafogott, keresztény "jokislany" szerepében érzem magam, ő meg a tipik rossz fiú, akinek azért vagyok izgalmas, mert nem adom be a derekam, nekem meg azért izgalmas ő, mert ugyebár az ellentétek vonzzák egymást. Tudom erre a legtöbb hívő azt mondaná, felejtős a csávó mert rosszba fog vinni, és nem én fogom jó útra téríteni.. De nemtudom.. Nem hagy nyugodni a kérdés, hogy de mi van ha mégis?.. Persze lehet én vagyok a naiv most. De nem akarok elszalasztani egy kapcsolatot azért, mert előítéletes vagyok, és csak azért mert benne van a pakliban, hogy talán rossz vége lesz. Mert ugyanúgy az is benne lehet, hogy még valami jó is kisulhet belőle.

Nemtudom mit csináljak. :/



2019. dec. 9. 18:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolso lehet gondolni amit szeretnél igazából. Az, hogy ilyen stílusban kell válaszolni csak azért mert nem értessz egyet, hát szíved joga. Én szerintem normálisan eltudom mondani a véleményem mások minősítése nélkül, de egyeseknek itt kell kielnie a frusztraciojukat úgy látszik. Köszi megegyszer, szép estét!
2019. dec. 9. 20:17
 12/13 anonim ***** válasza:
Annyira reménykedem, hogy kamu kérdező vagy, hogy el se hiszed.
2019. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
44%

Barátkozni lehet csak hallgass mindig a lelkiismeretedre, nem véletlenül mondják még a nem hívők is, hogy rossz érzésem van ezzel a dologgal kapcsolatban-vagy a filmekben is-, ha ilyet érzel, akkor hagyjad.

Illetve imádkozz-beszélgess erről magadban Istennek, a többi majd tisztulni fog.

2019. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!