Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felszínes vagyok, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok, ha nem járnék olyan nővel, akinek egészségügyi gondjai van?

Figyelt kérdés

Nem arra értem, hogy kiment a bokája stb. Inkább olyanra, akinek tartós, vagy krónikus betegsége van. Pl. hormonrendszere kuka.


Elegem van abból, hogy rendre az ilyen nőket dobja be az élet. Én idővel gyereket szeretnék. Mégis hogyan akarjak azt egy olyan nőtől, aki még nem is szült, de már rottyon van a hormonháztartása, dagadt emiatt vagy pusztán azért, mert szemét kaján él?


Én sem vagyok egyszálbelű férfi, de rendszeresen sportolok, kerülöm a szemét kaját, nem iszom, nem dohányzom. Hatalmas elvárás, hogy egy nő is figyeljen az egészségére?

Nyilván bizonyos betegségekről nem tehet az ember, de ha egészséges nőt is találhatok, miért érjem be ilyennel?

Idővel, főleg szülés után úgyis jönni fognak a nyavalyák, ha már előtte is van nála, nyugodjak bele?


Egyébként a nők evolúciós szempontból nézve is az egészséges, szimmetrikus férfiakra buknak, azért olyanokkal hemperegnek, mert nagyobb valószínűség mellett egészséges utódot tud nemzeni az ilyen férfi.


2019. dec. 10. 16:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Allergia? Vérnyomás problémák? Mind kuka?


Nem hiszem, hogy felszínes. Bár én egészséges vagyok és nem akarok gyereket.

2019. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A hormonbajok nagy része akkor derül ki, amikor próbálkoztok a gyerekkel, vagy szülés után. Addig sokan tünetmentesek. Addigra meg elvileg már szereted, elhagyod? Na meg ha ennyire zavarnak a nyavalyák ne akarj gyereket. Vagy azt is elhagyod majd csak mert állandóan taknyos vagy véletlenül tartós betegen születik? Csak mert túl kényelmes a te kis életed?
2019. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Allergia nem baj. De 25-30 évesen már vérnyomás gondok?
2019. dec. 10. 16:52
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Evoluciós szempontból jól gondolkodsz, kár, hogy a szerelem nem igy működik. Hiába találsz egy makk egészséges nöt, ha az elviselhetetlen és buta, mint a föld.
2019. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "már" vérnyomásgondok? Nekem gyerekkorom óta alacsony. Most hétvégén is furán éreztem magam, és nagyon alacsony volt. Nem csináltam semmit, nem korfüggő.
2019. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A párom 26 évesen összeesett és a mentő vitte el kóma közeli állapotban. Világ életében sportolt és egészségesen evett. Akkor derült ki, hogy cukorbeteg. Rá 2 évre kiderült, hogy gluténérzékeny is. Emiatt el lehet képzelni, hogy mennyire macerás az életünk egy része. Talán el kellene hagynom?
2019. dec. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#6: az más.

#5: alacsony nem baj, magas vny a baj.

2019. dec. 10. 17:03
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel tizenéves korom óta bajok vannak a vérnyomásommal. Bár nekem a "szokásos" ellenkezője, nagyon alacsony. Hosszú álldogálásnál elkezdek szédülni. Ha mozgok, nincs baj, de állni egy helyben nem tudok sokáig.

Az allergia pedig tud krónikus tüneteket okozni, amíg ki nem derül. Évekig nem jöttek rá, mi bajom van, durva fájdalmaim voltak, sokszor járni is alig tudtam. Pedig csak laktóz intolerancia volt a gond, ami kezeletlenül kikezdte a bélcsatornámat. Másfél év kemény diéta kellett, mire helyrejöttem. Azóta kutya bajom, néha a bűnözés is belefér.

Ezzel csak annyira akartam kilyukadni, hogy sok gond kezelés mellett szinte teljesen eltűnik, viszont addig el kell jutni. Nekem sokat segített, hogy párom mellettem állt, eljött velem a vizsgálatokra, sőt, a diétámat is vállalta velem együtt, hogy kevésbé viseljen meg lelkileg.

De persze, érthető, ha egészséges párt szeretnél. Az alapján válogatsz, ami alapján jól esik.

2019. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

2 éves korom óta szemüveges vagyok. Tizenpáréves koromig kancsal volt a bal szemem,amit kinőttem. Se anyukám, se apukám nem szemüveges.

Akkor gondolom egy ilyen nővel se kezdenél.

Páromat pedig nem zavarja.


Egyébként teljesen makk egészséges vagyok.

2019. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem baj az alacsony vérnyomás, ne legyél buta. 75/56 volt a hétvégén, abba kifulladtam, hogy felálltam és kimentem pisilni.
2019. dec. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!