Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felszínes vagyok, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok, ha nem járnék olyan nővel, akinek egészségügyi gondjai van?

Figyelt kérdés

Nem arra értem, hogy kiment a bokája stb. Inkább olyanra, akinek tartós, vagy krónikus betegsége van. Pl. hormonrendszere kuka.


Elegem van abból, hogy rendre az ilyen nőket dobja be az élet. Én idővel gyereket szeretnék. Mégis hogyan akarjak azt egy olyan nőtől, aki még nem is szült, de már rottyon van a hormonháztartása, dagadt emiatt vagy pusztán azért, mert szemét kaján él?


Én sem vagyok egyszálbelű férfi, de rendszeresen sportolok, kerülöm a szemét kaját, nem iszom, nem dohányzom. Hatalmas elvárás, hogy egy nő is figyeljen az egészségére?

Nyilván bizonyos betegségekről nem tehet az ember, de ha egészséges nőt is találhatok, miért érjem be ilyennel?

Idővel, főleg szülés után úgyis jönni fognak a nyavalyák, ha már előtte is van nála, nyugodjak bele?


Egyébként a nők evolúciós szempontból nézve is az egészséges, szimmetrikus férfiakra buknak, azért olyanokkal hemperegnek, mert nagyobb valószínűség mellett egészséges utódot tud nemzeni az ilyen férfi.


2019. dec. 10. 16:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakoznék az alacsony vérnyomásosokhoz. Gyerekkorom óta alacsony, és ha nem mozgok eleget egy nap, akkor szédülök, örök sportra vagyok ítélve, de amúgy szerencsére szeretek sportolni.
2019. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan pszichés betegségek amik pl. skizofrénia ill. autoimmun betegségek pl. csalánkiütés, sclerosis multiplex amik 20-on 30-on túl jelentkeznek csak.
2019. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

És ha te vagy meddő, akkor mi a helyzet? Merthogy egy gyerek osszehozasahoz 2 ember kell.


Manapság már egyébként is úgy kell keresni az egészséges embereket mint tűt a szénakazalban.


Másrészt ha a férfiak hajlandóak lennének gumit húzni nem kéne a nőknek a fogamzásgatlóval tömniük magukat.

2019. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Egészség, szimmetrikus férfi vagy, ezért genetikai okból is buknak az ilyenre a nők.

Hát válogass!

2019. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne keverjük össze a hormonzavarost az allergiással. Az össze-vissza zabálót meg főleg ne soroljuk ezek közé.


Racionálisan jól gondolkodsz, csak a szerelem nem így működik. Lehet pont egy cukrosba fogsz végzetesen beleszeretni, és nem is fog érdekelni a betegsége.

2019. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom figyelitek-e, de a kérdező végig burkoltan arról beszélt, hogy túlsúlyos nő nem kell neki. A hormonrendszere vagy a szemét kaja miatt "dagadt". Igazából ennyit fejtett ki, nem beszélt a cukorbetegségről vagy az alacsony vérnyomásról.


Kérdező, neked nem az egészségügyi gondokkal, hanem a kövérséggel van a bajod (vagy a dohányzással, zabálással stb). A jó hír az, hogy te mindenre odafigyelsz, le is írtad, hogy kaphatsz jobbat. Akkor hajrá, nem értem a kérdést. Nekem eszembe sem jutna, hogy gond-e ha nem akarok dohányzó vagy ostoba párt magamnak. Te miért háborogsz?

2019. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

És te csinaltattál spermiogramot, hogy megnézd, tudsz-e gyereket nemzeti? Nehogy a végén kiderüljön, hogy bibi van nálad.


Egyébként világ életemben vékony voltam, nem eszem sok szemét kaját és sportolok is, ennek ellenére pcos-em van és jó eséllyel marha nehéz lesz teherbe esnem.

Nem feltétlen függ össze az életmóddal a dolog...

De megértem, ha valaki emiatt nem akarna velem hosszú távon kezdeni, ezért mikor komolyabbra fordul egy kapcsolatom, el szoktam mondani ezt a dolgot. Aztán a másik fél választhat, hogy kellek-e így is vagy sem.

2019. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%
Én meg immunhiányos vagyok,ami autoimmun tünetekkel,fertőzésekkel és allergiával jár együtt.Elég rossz ez az állapot,de sok vicces szituációt is szült ez már nálam,hogy húszon évesen úgy tudok totyogni,mint egy kacsa.De akikkel ismerkedtem,őket ez nem zavarta,mert nekik is voltak egészségügyi gondjaik.Sok mindenről nem tehet az ember,el kell fogadni és megpróbálni vele teljes életet élni.:)
2019. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
61%
Szerencsére ezek (hormon gond, vérnyomás stb) kezelhető betegségek.
2019. dec. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Miért lett lepontozva a válaszom? Sok srác él ugyanúgy tartós betegségekkel ám,mint nő.😂😂

És csak úgy zárójelben megjegyzem jár adókedvezmény,stb is a betegség mellé.

2019. dec. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!