Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy a jókislány-ross...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a jókislány-rosszfiú párosítás a való életben is működjön, vagy az ilyen kapcsolatok halálra vannak ítélve?

Figyelt kérdés

Nem tudtam, hogy hova tegyem ezt a kérdést, mert épp 18 vagyok, de bocsi, ha nem jó itt, csak gondoltam ezt a kategóriát többen nézik.


Szóval én egy tipikus "jó" visszafogott csaj vagyok, életemben 5 buliban ha voltam, nem vagyok társasági típus, sose volt kapcsolatom, nagyjából az otthoni dolgok meg a tanulás köti le az időm nagyrészét.

És most megismerkedtem egy pasival, aki szögesz ellentétem, nem azt mondom, hogy ilyen bűnöző, meg agresszív típus, sőt, kedves srác, de volt már rengeteg kapcsolata, minden hétvégén bulizik szinte valahol, nagyon-nagyon jól is néz ki és tudom, hogy sok lány odavan érte. Az a tipikus "felkapott" pasi.cMég nem vagyunk együtt, de nagyon "kerülget" engem, egyik barátja szerint össze akar velem jönni, mondjuk ezt én is érzem. iszont mások meg azt mondták, hogy csak kihasználja a lányokat és úgyi otthagyna ha megun. Én pl magamról tudom, hogy egy vadabb típusu pasit nemigen tudnék kezelni, de amit eddig beszéltünk, ahogy találkoztunk, úgy nem tűnt nekem ő olyan vészesnek, mint ahogy azt mások mondták nekem róla.


Szerintetek működhet egy kapcsolat ha teljesen más a 2 ember életvitele, ő a mindenhová menős, ismerkedős, mindenben benne van típus, én meg aki elég sokat otthon csücsül.


18/lány, 24/pasi


2019. dec. 10. 21:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj, te egy érzékeny csaj vagy hallgass rám.


Mond le a találkozót töröld a teloszamat

Szüntes meg vele minden kapcsolatot.

Mert, szepen elcsabit beleszeretsz,és majd akkor fog dobni.

Nagyon rossz lesz.

És melletted van még egy pár kaposabb csaj neki.


Ezek sosem változnak.

2019. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt az első kapcsolatom, utáltam. Szerencsére csak 2,5 hónapig tartott.


Összejöttem egy hozzám hasonló vérmérsékletű sráccal utána, vele minden jó, már évek óta.

2019. dec. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az se jó, ha 30 év múlva is azon fogsz agyalni, mi lett volna, ha...

Sok minden előre látható, az is, hogy nem lesztek együtt harmonikus páros, ettől még lehet égbekiáltó szerelem, ami esetleg sose lesz majd egy hozzád hasonlóval. Sajna ilyen az élet. Az is előre látható, ha ezt kihagyod, akkor nem fogod tudni lezárni és tényleg vénasszonyként is bánni fogod, hogy meg se próbáltad. Próbáld ki, ess pofára és akkor majd le fogod tudni zárni. Ismerek működő kapcsolatot is, a férfi sztár, a feleség egy visszafogott nő, szépen élnek, de a pasi időnként megcsalja. Nem gyakran, mondjuk évente 1-szer. Ettől még imádja a feleségét és a gyerekeit. Vannak ilyen típusú pasik. És az se biztos, hogy a nem ilyen típusú nem fog megcsalni, szóval én nem futnék el a saját szívem féltése miatt. Így is, úgy is összetörik. Legalább legyen benne valami jó is.

2019. dec. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy később te is bulizós lettél volna, csak neki van 6 év előnye. Táncolni jó amúgy, ha jó a zene. Ennyiből amit leírtál nem tudhatjuk jó lesz e, neked biztos nincsen a háttérben bulizós éned? Nem a partnerek váltogatására hanem a szórakozás-társaság ilyenekre gondolok. Vagy neki van visszafogott énje.
2019. dec. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!