Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azért nincs szerencsém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nincs szerencsém a kapcsolatok terén, mert nincs önbizalmam, elfolytom a bánatom, hogy lehet ezen változtatni? 20L

Figyelt kérdés
Szeretnék ellazulni. Az a baj, h inkább csendben szenvedek, ha valami rossz történik, elfolytom magamban és ez nagyon rossz. Nagyon érzékeny vagyok, a szívemre veszem a dolgokat, senkit se akarok megbántani.
2019. ápr. 4. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
menj el egy pszichológushoz. tényleg. sokat tud segíteni
2019. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te vagy így ezzel. :)
2019. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha negatív vagy akkor az sokat tud rontani a helyzeten.
2019. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

elfojtom . MegfoJt .

A víz foLYik.

2019. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van egy fiú,aki nagyon laza és ő mondta nekem, hogy szerinte az a baj,h elnyomom magamban a dolgokat,mert látja rajtam ,hogy én nem egy iylen csendes lány vagyok valójában, előtte önmagam tudok lenni. Csak az a baj, hogy ő ilyen nőcsábász és emiatt nem merek jobban közeledni felé, mert félek, h csalódni fogok és mégjobban összeömlok.
2019. ápr. 4. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Lásd meg, hogy megbántani nem lehet, csak megbántódni. Amikor megbántódsz, az valójában a te döntésed. Ha pedig a megbántódás mellett döntesz, akkor dönthetsz a nem megbántódás mellett is.
2019. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudod az a valószínűbb, hogy még nem volt olyan személy az életedben, akinek megtudtál volna nyílni és ez nem feltétlen a te hibád.

A kapcsolat két emberes meló.

2019. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!