Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek össze lehet jönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek össze lehet jönni legjobb barát exével vagy tabu?

Figyelt kérdés

Nagyon kényes ez a téma szerintem és megoszlik nagyon a vélemény róla. Van aki azt mondja, ez tabu és nem lehet, van aki lazábban veszi. Én is úgy gondolom hiaba a legjobb barátnőm, ha egyszer szetmentek és velem meg jól vagy jobban kijon, akkor miért ne lehetne valami. Persze ezt nagyon nehéz lehet megemeszteni a másik félnek és nekem is, ha mondjuk az én barátnőm jön össze az exemmel. De ezért érdemes kihagyni egy akár jól működő kapcsolatot? Végülis ha azt nézzük, előbb utóbb a barátnőm talál valakit, és ha már rég boldog mással, akkor nincs joga meg mindig birtokolni a másikat, hogy "nem nem lehet köztetek semmi, mert az exem". Vagy ez most tényleg megbocsáthatatlan bűn, ha tényleg kialakul valami az exe és köztem? Mit gondoltok?


23L



2019. dec. 12. 13:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ypszilonnal értek egyet.

Nem egy szerencsés dolog, az biztos. De ha tényleg komolyan egymásba szerettetek a sráccal, akkor beszélgess el őszintén a barátnőddel a dologról.

Biztos rossz érzés lesz neki, de ha komoly érzések vannak köztetek a fiúval, szerintem illene megértőnek lennie és elfogadni a dolgot idővel.

A kockázat nyilván benne van, neked kell mérlegelned, megéri-e.


26/N

2019. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én magamból indulok ki, van egy barátom, akit úgy szeretek, mint a testvéremet, az életem rábíznám, soha nem kockáztatnám meg a barátságunkat egy nő miatt. Visszafelé: rohadtul nem örülnék, ha valamelyik haverom összejönne az exemmel. Barátságunk addig tartana. 45/F
2019. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én voltam hasonló helyzetben. Nem vagyok túl az exemen, szeretem, egy barátnőm rámozdult, azt az érzést soha még egyszer nem akarom átélni, szerencsére az exem észnél volt. Megtisztelt annyival, hogy nem ment bele, pedig a csaj elég nyíltan hívogatta. Azóta nem a barátnőm és ezt soha nem is tudom megbocsátani. De az az érzés, hát se aludni, se másra gondolni, addig jutottam, hogy ha lesz bármi köztük elmegyek az országból is, új életet kezdeni, mert valahogy ez egy olyan fájdalom volt, amit elviselni nem lehet. Ha az exem nem lett volna ilyen korrekt, talán már nem élek, mert az a fájdalom elvitt volna. De ez azért volt így, mert én még szeretem. Ha már nincsenek érzelmek akkor gondolom nem érdekel a dolog. Szóval annyi pasi van... és milyen érzés lenne neked, hogy a barátnődet ismered, tudod mit csináltak együtt, "benne járt" és most Veled is, benned is? Vagy ez nem érdekelne?
2019. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!