Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Célszerűbb lenne elköltöznöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Célszerűbb lenne elköltöznöm anyáméktól, ha komoly kapcsolatot szeretnék?

Figyelt kérdés
23 vagyok, szüleimmel élek, a munkámból van pénzem, be szoktam segíteni rezsibe, havonta megveszem a kaját mindenkinek stb. Viszont nem túl nagy lakásban élünk, hoztam már ide csajt magammal, de nem volt az igazi. Ha komolyabbat tervezek, akkor albérletbe kéne költözzek? Nem igazán érné meg nekem anyagilag, saját házra meg nincs pénzem. Viszont már kéne egy pár. Ti mit tennétek a helyemben? Köszi a válaszokat!

2019. dec. 12. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem igen. Lehet álszenteskedni de igenis fontos szempont egy nőnél hogy egyedül élj.
2019. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Ha olyan barátnőt akarsz, aki csak akkor szeret, ha megfelelsz bizonyos körülményeknek, és azonnal elhagy, ha ezek a körülmények megszűnnek, akkor igen.

Ha olyan barátnőt akarsz, aki téged szeret, nem a pénzed vagy a körülményeket, amelyekben élsz, akkor örülj neki, hogy otthon élsz, mert így sokkal nagyobb eséllyel találhatsz olyat, aki téged fog szeretni, nem a körülményeidet.

2019. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg lehet érteni a helyzetedet, de ha nagyon zavar, akkor költözzetek 3-4-en albérletbe barátokkal, és akkor is tudsz spórolni.(èn ezt tennèm)


Akkor zavarja ez a lányokat, ha a srác ezt úgy teszi, hogy gyereknek érzi magát és semmi felelősségtudata nincs.

Haza akkor vigyél csajt, ha komoly a dolog és be akarod mutatni a szüleidnek, addig ne, kellemetlen lehet.

23L

2019. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3

Én gyereknek érzem magam, és semmilyen felelősségtudatom nincs. Legalábbis olyan értelemben, ahogy a társadalom értelmezi a felelősséget.

Egyáltalán nem érdekel, hogy mi történik.

2019. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
A kettes válaszoló nyerte meg a fődijat, hibátlan, tökéletes választ adott!
2019. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában párod amikor lesz, akkor előre nem tudod, hogy később, vagy akár első alkalommal is mennyire fogja zavarni ez a körülmény. Persze oké, hogy effektíve önálló vagy, nem szüleid nyakán élsz, párod lehet ettől még, de egy csaj sosem fogja veled addig komolyan gondolni, amíg vagy nem lépsz ki onnan, vagy nincs terved onnan kilépni, akár közösen vele együtt.
2019. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Inkább célszerűbb lenne olyan nőt találnod, akit ez nem érdekel.


1-es meg elmehet az francba.

Persze a férfi éljen egyedül, a nő meg mindig csak üljön bele a készbe, igaz?

És mi lenne ha 2-en vennének ki egy albérletet mondjuk?

2019. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Igen, ez lenne a megoldás. Igazad lehet abban, hogy a csajnak nem a készbe kellene beleülnie, de viszont komoly kapcsolat nem igen lesz addig, míg külön nem tudnak tervezni.
2019. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak 23 éves.

Ennyi idősen a legtöbben még a szüleikkel laknak, mégis van komoly kapcsolatuk.

Akkor az hogy?

Ne vicceljünk már h nem lehet az embernek barátnője, ameddig nem él külön.

2019. dec. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Barátnője lehet, lehet akár hosszútávú is, a Kérdező komoly kapcsolatra kérdezett rá, persze kérdés az, hogy kinek mit jelent a komoly, nekem az amikor már együtt élnek vagy tervezik.
2019. dec. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!