Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiú lány között van barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú lány között van barátság?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem van nekem is vannak fiú barátaim akik csak barátok és azok is maradnak.(:
2019. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Van lány barátom, akivel nagyon jóban vagyunk, havonta találkozunk kábé és baromi sok ital kéne, hogy kikezdek vele, mert nagyon nem az esetem, sem belsőre, se külsőre.
2019. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azt hittem/reméltem én is, meg még másik x millió ember, mégis mindig kiderül, hogy nincs. Haverság van. Amikor már igazán megnyíltok egymásnak, gyakran beszéltek/találkoztok kettesben, idők kérdése, hogy valakinél megváltozzon.
2019. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Van, de nem minden nő és férfi képes rá. Személyiség függő. Egyik legjobb barátom férfi, 15 éve ismerjük egymást, soha még csak gondolat sem volt arról, hogy együtt legyünk. De neki alapvetően nagyon sok nő barátja van, könnyedén tudja kezelni az ilyen helyzetet. Én is sok férfival jóban vagyok, nem kezelem a másik nemet "prédának", hanem normális emberi lénynek. De pont ezért vannak női barátaim is. Nem kezelem őket vetélytársnak, hanem a férfiakhoz hasonlóan embernek, akik lehetnek jók, rosszak, kedvesek, idióták. Az alapján leszek jóban másokkal, hogy kik ők, hogyan érzem magam velük, nem az alapján, hogy mi van vagy nincs a lábuk között. Csodákra képes az ilyen szemlélet.
2019. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

2-es vagyok:

14 éve ismerjük egymást, kábé mindig mindent elmesélt a családi/szerelmi életéről, a legőszintébben beszélt az érzelmeiről.

Ennek ellenére, ahogy írtam, hogy nekem ő nem jön be, én se jövök be neki, régebben elmondta, hogy mennyire durván nem vagyok esete, a cingár testalkatommal, meg a vékony, hosszú, szinte nőies ujjaimmal.

2019. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 gublug ***** válasza:
87%
Van barátság, addig, amíg az egyik nem akar többet annál.
2019. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Akkor lehet működőképes ha egyik fél sem gondolja vonzónak a másikat.
2019. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Aza baj, hogy külsőre nem az esetem, de mégis.... Ahogy beszél.. Meg fura olyanokat mond amikor pl munkáról mondok olyat aminek örül, hogy jujj most fel izgultam, gyors kijavitja mármint munka ügyileg.. És most voltak problémáim..kaptam tőle videót.. Amiben van egy rész hogy felejtsem el a múltat, járjak nyitott szemmel, mert van aki szívesen lenne a a párod, de amíg a múltban élsz, addig nem veszed észre.... Célzás lenne, saját magára?
2019. dec. 12. 21:46
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Én egy 28 éves férfi vagyok és a legjobb barátom egy 20 éves lány.
2019. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Igen, én 20 éves lány vagyok, és az egyik legjobb barátom 28 éves.
2019. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!