Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az hazugság, ha nem mondok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hazugság, ha nem mondok el mindent?

Figyelt kérdés

Ismerkedési fázis, jól alakulnak a dolgok. Vannak sötét dolgok a múltamban, amikre nem vagyok büszke. Nem szeretném elijeszteni a hölgyet, kezdjük egymást megszeretni. Amire rákérdez, őszintén elmondom, nem hazudok semmiben. De a kínos dolgokat nem hozom fel magamtól. Jó ember vagyok, ha megismer, meg fogja ezeket érteni. De az elején vagunk, azt mondaná, hogy úristen. És persze vége is lenne rögtön. Nem akarok titokzatoskodni, konkrét dolgokat mondok nektek.

"-Szedsz valamilyen gyógyszert? - Már nem." De nem mondom azt, hogy képzeld Drágám, 15 éve nyugtató függő voltam, 2 hónapig a zártosztályon tartottak. Vagy:" - betartod a közlekedési szabályokat?- Természetesen igen." Nem mesélem el, hogy 20 évesen ittasan ranadalíroztam motorral és a rendőrök üldöztek 3 városon keresztül. Most 45 vagyok, megváltoztam, nincs mitől tartania. De valljuk be, hogy ezek a dolgok nem néznének ki jól az önéletrajzomban. Később persze ki fognak ezek derülni, nem akarom eltitkolni. Csak nem ezekkel indítanék.

Köszönöm a normális válaszokat!



2019. dec. 13. 00:40
 1/3 Rockarc ***** válasza:
100%

Ez szerintem egy nagyon jo kerdes. En azt gondolom, hogy erdemes huzni egy vonalat a randizas es kapcsolat koze. Egy csomo dolgot jelent ez. Peldaul azt, hogy innentol kezdve senki sem keresgel masfele, hanem egymassal es egymasert epititek a kapcsolatot. Na, en ide tennem az ilyen jellegu vallomasokat is. Korabban hulyeseg, kesobb pedig gerinctelenseg.


Nyilvan elofordulhat, hogy ilyenkor azt mondja, hogy ez neki tul sok, es akkor megse keresd tobbet. De en ugy gondolom, hogy ez az a pont, ahol nemcsak elvart az oszinteseg, hanem egyenesen kotelezo az ilyen jellegu dolgokrol is szamot adni, mert ez is hozzad tartozik. Mondjuk egy-ket plusz gyereket bevallani az gaz, de a motoros sztori az ilyen, siman belefer. A nyugtato fuggo reszt cinkesnek erzem, azt barmikor vallod be, siman borithatja miatta a bilit. De jobb alkalom ugyse lesz ra. Itt meg nem fektettetek bele tul sok energiat a kapcsolatba, de annyit azert mar megis, hogy multbeli, lezart eltevelyedesekben megertest tudjon tanusitani. Meg persze az oszinteseg is ilyenkor azert feled bovitheti a merleg nyelvet, ilyen dolgokat tenyleg csak olyanokkal oszt meg az ember, akik fontosak az eleteben.


En azt gondolom, hogy jol atgondoltan, normalis felvezetes mellett, maximalis oszinteseggel lehet boven keresnivalod. Amit az elobb irtam a megosztasrol, azt celszeru elmondani, hogy erezze a dolog sulyat. Meg azt is, hogy azert hozakodsz elo vele, vallalva erte a nyilvanvaloan nem elismero kovetkezmenyeket, mert oszinten szeretned a kapcsolatot es nem szeretned, hogy a multad kesobb kozetek alljon. Mert annyira bizol benne, hogy tudod nem fog visszaleni vele. Mert eddig olyannak ismerted meg, akirol tudod, hogy meg fog teged erteni. Es legvegul azert, mert ez nem a mult, hanem a regmult. Buszke nem vagy ra, visszacsinalni nem tudod, letagadni nem akarod. Ez is hozzad tartozik, ezek is formaltak teged, ettol lettel az, aki ma vagy.


Nem egy nagy kortesbeszed, de kb benne van minden, ami a megerteshez es a pozitiv visszajelzeshez kell. A tobbi mar rajta mulik. Ja es adj idot neki, nem kell se valasz, se megertes, de aludjon ra parat. Tuti, hogy meg a baratnojet is meg fogja kerdezni, hogy itt van egy tuti pasi, szornyu multtal, mi legyen? Ez a te kereszted, neked kell cipelned. Ha elutasit, akkor sem tehetsz neki szemrehanyast. Ez mar az adott szemelyen mulik, hogy mikepp gondolkodik rola. Lesz aki elfogadja, es lesz, akinek nem fer bele. Te oszinte voltal, ennel tobbet nem tehetsz. Ja es siman lehet, hogy peldaul ilyenkor megforditja a csukloit, ami tele van hegekkel, vagy o is beszamol valami olyanrol, amitol neked all egnek a hajad, 1-2 abortusz stb. Nincsenek hibatlan emberek. Nyilvan te mar sokkal rugalmasabban tudsz reagalni, hiszen mar elore atgondoltad es meghoztad a dontest is, amig o azon hezitalt, hogy ilyet el merjen-e mondani, vagy inkabb fojtsa magaba. Legy belato, megerto es barmit is mond, kerj idot, hogy atgondolhasd es legalabb aludj ra egyet, mielott dontesz.


Sok sikert!


43F

2019. dec. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus... kit érdekel mi volt 15-20 éve, meg hogyan derülne ki?!
2019. dec. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek nagyon köszönöm, minden szavadat tanitani kéne. Kövér zöldet kaptál.


Másodiknak: előbb-utóbb minden kiderül, csak az nem mindegy, hogyan. Ment a zöld neked is.

2019. dec. 13. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!