Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl gyermeteg a lelkem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gyermeteg a lelkem, vagy vagyunk többen is így?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunban hianyerzet alakult ki a páromnal és az egyik kollégája udvarlása célba talált. Elkezdett vmit érezni iránta, de ahogy felismerte, lezárt magában, elmondása alapján. Ez a munkahelyi dolog 2.5 évet ölel át összesen. És még további 5 év virtuális kapcsolat(Facebook, messenger..)

Normális dolog hogy ennyire rosszul esik ez nekem, kB megszuntem létezni mióta megtudtam. Nem találom a helyem.

Csak fájdalmat és keseruseget érzek. Ennyire lelkis kocsog lennék vagy mi a sz.r ez?

Teljesen úgy érzem, hiszem. Hogy az a vmi ami akkor elindult benne, nem tűnt el, lehet tovabb nem haladt, hanem atalakult benne, de hogy akkor ott elvesztettem azt, ami addig csak hozzám "tartozott"


2019. dec. 13. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én azt nem értem, hogy miért mondta ezt el. Teljesen természetes, hogy egy hosszú kapcsolat alatt másokba is szerelmese leszünk. Nincs ebben semmi rossz.
2019. dec. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én pl. szakítottam volna a helyedben. Csak hűséges emberrel lennék, akinél első vagyok. Fájna a szakítás, de találnék mást.
2019. dec. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1es.mindenkepp ezt a kifejezést látod benne?
2019. dec. 13. 08:40
 4/10 A kérdező kommentje:
Továbbá, ha nem rossz ez így, akkor miért érzem a poklot magamban
2019. dec. 13. 08:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért mert elmondta... Nem kellett volna.
2019. dec. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De miért nem?az természetes hogy belehazudsz a másik szemébe, hogy csak téged szerettelek és szeretlek, miközben más is atelhette ezt az érzést
2019. dec. 13. 08:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért más, hogyha egy fellángolásról beszélünk, amit lezárt magában pár hét alatt, vagy egy 7,5 éves viszony.

Ja, nem hiszem el, hogy nem történt semmi, te írogatnál egy lánnyal évekig csak a beszélgetés kedvéért?

Én se tudnám elfogadni, és nem azért, mert túl lelkis vagyok.

2019. dec. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a természetesség, hogy nem gazolunk a másik lelkébe. Mindenki lesz szerelmes évek alatt, mindenkinek lesznek fellángolásai. Ezt helyén kellett volna kezelnie a párodnak.
2019. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Létezhet e amit állít, hogy ott lezárt ezt magában, és semleges haver maradt csak még neki vagy kizart?
2019. dec. 13. 11:47
 10/10 A kérdező kommentje:

Nyilván sejtem a választ, magamban is

De érzett vki is hasonlót, mire lehet itt gondolni egyáltalán

Ha épp tré volt köztünk, jól esett neki ha épp írt a sarc:(

2019. dec. 13. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!