Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reális, hogy bennem emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reális, hogy bennem emiatt elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés
A barátnőm 2 hete szakított velem, nem foglalkoztam vele eleget, így teljesen jogos volt a lépése és nem is tiltakoztam. Jó barátnő volt, igyekezett törődni velem, főzött rám, tényleg odatette magát. Az elején én is nagyon tepertem, aztán volt 2 nagyobb vitánk plusz kiderült, hogy a politikailag más állásponton van mint én. Én nem támogatok egy pártot se, de a jelenlegi helyzettel nem tudok azonosulni, ő pedig mondhatjuk, hogy kormánypárti volt. A vitáink sosem ebből a témából voltak mert mindketten inkább hallgattunk de bennem tüske volt mindig, hogy erről a dologról nem beszélhetek a "párommal". Miután megtudtam, hogy milyen állásponton van még kb. fél évet voltunk együtt de ez a dolog azóta se hagyott nyugodni.
2019. dec. 14. 01:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A 7-es válaszoló nagyon jól látja a helyzetet :)
2019. dec. 14. 17:24
 12/19 anonim ***** válasza:
#7 Teljesen ezen az állásponton vagyok én is.
2019. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Aztán ha majd kiderül hogy tévedtetek a politikában bármiben, mindegy melyik oldal, akkor 70 éves korotokban fogjátok a fejeteket, hogy a nagy szerelmeteket elcsesztétek. Az se kellemes érzés.

Bár azt megértem hogy mindig az szimpátia megengedhetetlen az ember kapcsolatokban, aki épp hatalmon van, mert a másik oldal emiatt eleve kivan. A szimpatizánsok meg elvannak mint hal a vízben, nekik könnyebb azt mondani hogy nem is érdekli őket a politika.

2019. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valaki a politika miatt szakít egy nővel vagy akár összebalhézik a másik emberrel az sötét és korlátolt."


Na és megmondanád, hogy te hogy tudnál együtt élni egy olyan emberrel, akivel teljesen különbözik a világnézetetek? Hogy tudnátok beszélgetni? Semmilyen napi politikai eseményre nem tennétek megjegyzést, mert "jajj, a párom jobb/bal oldali, és megsérteném vele"? Persze szép dolog gondolni a párodra és nem megsérteni, csak éppen magadat nem tudod kifejezni.

2019. dec. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%
Mi az, hogy tévedtünk a politikában? Nem egy rendszert éltetünk és nem vagyunk semmilyen pártszimpatizánsok, egyszerűen felháborítanak a sorozatos, rossz döntések, a szakértők teljes mellőzése a döntéshozataloknál (dilettantizmus),a kereszténységnek hazudott embertelenség, a cinizmus, a felelőtlenség. Senki nem állította, hogy nálunk van a bölcsek köve és más ezt olyan nagyon jól tudná csinálni ebben az országban, de hogy náluk jobban, több alázattal és nagyobb felelősségtudattal, az biztos. Itt nincsen tévedés, ahhoz túl rég óta vannak hatalmon. És hogy valaki ehhez önszántából tapsoljon is, az gondolom nem lesz életem nagy szerelme.
2019. dec. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Persze ha valaki próbál valamit választani a "tökéletes" felhozatalból, és nem olyan elvakult mint te, akkor már leírod, gratulálok. Ja lehet hogy tévedés nincs, az elvakult ember az is marad élete végéig igazad van. A másik meg hogy aztán a hétköznapi ember a jóság és becsület példaképe, ja nem... Ekkora ostobaságot, hogy politika miatt szakítani, buta korlátolt emberek csinálnak. Hacsak nem nagyon szélsőséges az illető, azzal megértem hogy szakítanak, nem a politika hanem a személyisége miatt. De az is szélsőséges vélemény hogy politika miatt szakítani kell a nem szélsőségessel!
2019. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A buta, korlátolt ember, akinek megfelel az oktatás tönkretevése és a stadion kórház helyett - nem lesz jó partner számomra. Nem azzal van baj, ha valaki a fidesz egyes döntéseivel egyet ért. Ha már rájuk szavazol, ezzel állást foglaltál. Csak az ostoba embereknek mindegy, milyen elvekkel azonosul a párja.
2019. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem, és ezt a politika témát nem fogjuk már soha megbeszélni nagy valószínűséggel de egyszer amikor mondtam, hogy sokat lop a kormány akkor a válasza az volt, hogy az apja rosszul van az ilyen elvakult dumától. Tehát még én voltam az elvakult mert ennyit mondtam :D
2019. dec. 15. 19:06
 19/19 anonim ***** válasza:
Én megértelek, ez így éket ver két ember közé.
2019. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!