Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22 éves fiúkébt lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves fiúkébt lehet esélyem egy 34 éves nőnél?

Figyelt kérdés

2019. dec. 15. 14:34
 1/7 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Akkor van esélyed egy 30-as nőnél,ha:

Pl.-Fiatalabb pasikért odavan

-Alapból bejösz neki

Ehhez sok tényező kell.

Próbáld meg,legalább megtudod.

2019. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Szexre igen, de komoly kapcsolatra nagyon kicsi az esélyed. Az a helyzet, hogy egy 34 éves nő már teljesen máshol tart az életben, mint egy 22 éves férfi, ebből kifolyólag számos buktatója lehet a dolognak.
2019. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Én 22 évesen dugtam 28, 37 és 40 éves nőkkel is. A neten ismertem meg őket társkeresőn.


De viszonylag jóképűbb voltam, ez mellett az átlaghoz képest intelligensebb, érettebb. (Jobban el tudtam velük normálisan beszélgetni.)


Szóval előfordulnak ilyenek, bár nyilván ők nem kapcsolatot fognak akarni tőled 90% eséllyel

2019. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha elég tkös vagy.
2019. dec. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze.
2019. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon jó, és komoly beszélgetőpartnerük is tudsz lenni, aki mindenben okosan is hozzá tud szólni a dolgokhoz.

Illetve ha szexben, nagyon doaadó és igyekvő is leszel veleük, illetve, ha már annyira benne vagytok akkor vadulsz is vele, amire jobb ha nem is számít, csak megleped. Sok sikert kívánok 26/F

2019. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.


De ez nagyon sok dologtol fugg.

Es az butasag hogy nem akarhat komoly kapcsolatot.


Parom 20 eves volt mikor hazasodtunk,en 32. 7 eve vagyunk egyutt szerelemben,szeretetben,imadom ot! Kettonkon kivul senki nem ertette miert mentunk be 2 hetes kapcsolattal az anyakonyvvezetohoz,hogy mi tudjuk mit akarunk es hazasodni szeretnenk. Persze ez nem kovetendo pelda,de van ilyen is es szuperul mukodik! 12 ev,ket teljesen mas gyermekkor(nemcsak korszakban,orszagban is), semmi sem lehetetlen!


:)

2019. dec. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!