Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy 27éves két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 27éves két gyermekes anyának van még esélye a szerelemre? Vagy két gyerekkel már a kutyának se fog kelleni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 18:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
0%
Ne picsogj itt kérdező,gazdag milliomos pasit keressél,menj a puncsra tegyel fel 4-5kibaxott kepet es vard a jelentkezöket!Ennyi
2019. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Persze, ha a gyermektelenek tényleg kilövik a kisgyermekes anyukákat (nem mindenki!), vannak ám elvált kisgyerekes apukák is. Egyébként a környezetemben találtak új párt gyerek mellett is, többen 2 éves kor körüli gyerek mellett.
2019. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Nem keresek milliomos pasit 😄 nem tudom ez mibol jott a le nektek. A normalis egzisztencia szamotokra azt jelenti,hogy milliomosnak kell lennie? Reszemrol ez annyit jelent,hogy ne legyen egy 150ezerert gyarban robotolo,mert en sem ezen a szinvonalon vagyok... bocs,hogy nem szeretnem en eltartani a ferfit a ket gyerekemen es magamon kivul 😄
2019. dec. 17. 19:28
 14/36 anonim ***** válasza:
71%
Kerdezö menj a puncsra mondom,bar lehet pofara esel mar mas gyereket nem szivessen neveli sok férfi!
2019. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
62%

Több esélyed van, mint nekem 37 évesen 2 fiúgyerekkel.


Ráadásul nekem megírta a képemre itt pár férfi, hogy bár én is 7-esnek tartom magam, szerintük csak 4-es vagyok. Egy társkeresőn viszont, ahol tag vagyok, épp 2 korban inkább hozzád illő (28 és 25 éves) gyermektelen férfi próbált meg velem ismerkedni, de nekem az a korosztály túl fiatal. Az egyik 10/9-es a másik szerintem 10/8-as.


Úgyhogy higgy magadban, van esélyed.

2019. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
64%
Ja, 27 évesen 2 gyerekkel biztosan nagy karriert futottál be. Értelmes gyermektelennek nem fogsz kelleni.
2019. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
55%
Rengeteg a gyerekes, elvált apuka. Itt csak a gyerektelenek irogatnak, hogy a kutyának sem fogsz kelleni. Én is gyerekkel találtam társat, szintén gyerekes férfit. Sem a külsejével, sem az egzisztenciájával, sem az értelmével nincs gond, mint ahogy az enyémmel sem.
2019. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

En kerek elnezest. Nem tudtam,hogy a karrier kor fuggo 😄

Ezek szerint en valamit nagyon jol csinalok ilyen teren. Vagy jo helyre szulettem? 🤷🏽‍♀️😄

2019. dec. 17. 20:50
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem biztos nem kellene gyerekes nő, főleg nem olyan, akinek egyből kettő is van. Számomra olyan lelombozó, hogy valaki 27 évesen már két gyerekkel egyedülálló anya, bar ez most nem idetartozik.

Lényeg a lényeg, nekem sok ismerősöm vallja a "nős gyerekkel soha" elvet, de biztos van akinek ez nem gond, csak győzd megtalálni..

2019. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
53%
Ja, leírom, hogy gyerekes nőként gyerekes férfival jöttem össze, akkor le vagyok pontozva. Most abban mi az irreális, hogy két normális, gyerekes ember egymásra talál?
2019. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!