Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy 27éves két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 27éves két gyermekes anyának van még esélye a szerelemre? Vagy két gyerekkel már a kutyának se fog kelleni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 18:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

#26


Vagyis az a normális férfi, aki bármilyen nővel összejön.


Egy normális férfi összejön a vak nővel is, mert nem mondja azt, hogy "jaj bocsika, de vak vagy? Akkor nem!"


Egy normális férfi összejön a lábnélküli nővel, mert nem mondja azt, hogy "jaj bocsika, de nincs lábad? Akkor nem!"


Egy normális férfi összejön a 150 kg-os nővel, mert nem mondja azt, hogy "jaj bocsika, de kövér vagy? Akkor nem!"

2019. dec. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
33%
Pontosan. Egy normális férfi azt fogja szemelőt tartani, hogy a nő, akivel társalog, értelmes és, hogy belül milyen. Nem azt, hogy vak vagy, lábatlan.
2019. dec. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

#32


A testi vonzódás az meg semmi

2019. dec. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Rockarc ***** válasza:
50%

#30

Igy-igy. Gratula. Ha megvan a kolcsonos elkotelezodes, akkor a megoldasok is meglesznek. Jo volt ezt olvasni!


43F

2019. dec. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

#26 Te hogy jössz amúgy ahhoz, hogy megmondd ki a "normális" és ki nem?! Szerintem nem a te tiszted a normaképzés.

Normális férfi vagyok, mégsem jönnék össze soha gyerekes nővel, legyen bármilyen kedves/aranyos/szép stb. Mert nem akarom más gyerekét nevelgetni, mivel ki nem állhatom a kölköket. Ennyi. Sajátot sem akarok, nemhogy másét. Ettől még nem vagyok "normálatlan", szimplán nekem is csak EGY életem van és engedtessék már meg, hogy azt olyan emberrel éljem le, aki megfelel az én "elvárásaimnak", amik nem azok, hogy legyen C kosaras melle, meg kerek segge, de pl elvárás, hogy ne legyen gyereke. Gondolom te persze összejössz boldog-boldogtalannal, mit számít, nem gond ha 250 kg, hisz "normális" férfi nem azt nézi, nem baj az se ha skrizofén, mert hát a normális férfi.... Hagyjuk már.

Semmi gond nincs azzal, aki nem akarja más gyerekét nevelni, ugyanis az az APA dolga lenne, nem pedig X vagy Y-é! Rendben van, ha valakinek ez nem okoz gondot és szívesen neveli más gyerekeit, de nehogy már minősítgessétek, akinek nem ez álmai netovábbja.

2019. dec. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom hogy szokott ez lenni :jópáran,köztük néhány neked tetsző is azt mondja majd tuti működni fog,naná! Lefekszik veled 36-szor aztán elmúlik a tűz, jön a következő kandúr 2-3 hónapra szintén pár tucat menet és kihűl a kapcsolat vagy hogy szokták mondani. Te egyre bizakodóbb vagy hogy de kapós vagy a szexi pasik körében , szal a nagy számok törvénye szerint mindjárt jön egy aki tartósan is marad. Csak a lényeget nem fogod észrevenni hogy “ mindenki csak a feltétet majszolja le a pizzáról” ha érted mire célzok
2020. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!