Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ijedek meg brutálisan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijedek meg brutálisan, ha meglátom? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Egyértelmű, hogy tetszünk egymásnak, én mégis csak elmenekülök, mintha épp utálnám, nem pedig fordítva...
2019. dec. 18. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagy vagy csaj? Hány éves? Nem mindegy a kérdést illetően.
2019. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
F/30
2019. dec. 18. 20:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy elsőre azt mondanám, hogy félsz attól, hogy megsebződsz vagy mégsem tetszel eléggé, ezért kiereszted a tüskéket vagy behúzod a farkadat. Jól gondolom? Előző voltam.
2019. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet, de amíg nem volt sok rossz tapasztalatom a nőkkel, az előtt is ez volt, szóval ez csak egy plusz, már eleve ilyen vagyok
2019. dec. 18. 20:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyfokú önbizalomhiány.
2019. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem egy lány csinálta ugyanezt.
2019. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Félelem, önbizalomhiány, gyerekesség...

Nem ez lesz a nyerő taktika, hogy meghódítsd az biztos! Mit lehet tenni? Ne menekülj el! Próbálj meg beszélgetni vele egy kicsit.

2019. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer csináltam ezt egy olyan sráccal, aki nagyon nagyon tetszett. Sejtettem, hogy ez nem kölcsönös és igazan is lett. Egyszer véletlen meghallottam, ahogy poénkodtak rajtam.. csak sajnos az akkori egyik pletykas "barátnőm" elárulta neki, hogy tetszik ... na mindegy a lényeg, hogy utána én próbáltam kerülni, észre sem venni. Minek törjem magam ezekután. Sajnos belőlem ezt a szégyen érzés hozta ki, mert rosszul éreztem magam amiatt, hogy tetszik nekem egy ilyen srác, pedig én nem a hozzá illő lány vagyok. Ennyi. Önbizalomhiány, szégyenérzett. Nem akartam semmi gáz szitut, szóval ahogy te is fogalmaztál menekültem inkább előle.
2019. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolom nem beszelgetsz napi szinten nökkel. Akkor tudnad kezelni a helyzetet
2019. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszer kéne egy nagy levegőt venned, odamenni hozzá, és megkérdezni tőle, hogy van, hogy telik a napja. Ez apró dolog, de mégis nagy lépést tennél. Hiszen ha nem kommunikálsz vele,honnan is tudhatná, mennyire bejön neked? Hívd meg akár egy kávéra, beszélgessetek!Ha nem teszel semmit, nem kockáztatsz, soha semmi nem fog összejönni. Ez a csaj is ugyanolyan ember, mint a többi. Meg nyilván te is. Legyen benned spiritusz!
2019. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!